4 טיפים של ה"שכל הישר" שכדאי לעשות כדי לשמור על זוגיות בריאה

אתם יחד 5, 10, אולי אפילו 20+ שנים והיחסים מתחילים להתפרק לאט. מה שהתחיל כקשר יפה ואוהב הפך כעת לחיים כמו שותפים שאננים וסובלניים קמעה. הניצוץ ביניכם שפעם האיר חדר שלם, כעת יש לו כוח להדליק רק סיגריה.

אז אילו דברים אולי איבדתם לאורך הדרך שאתם זקוקים להחזיר כדי שהקשר שלכם יעמוד במבחן הזמן? בינינו, זה לא מדע טילים, אך גם לא קשה.

להלן 4 טיפים שבדרך כלל זוגות נוטים להתעלם מהם, שאתם יכולים ליישם שהזוגיות שלכם תהיה בריאה כפי שאתם מייחלים לה.

  1. דברו דברו דברו

ודברו עוד קצת. אני לא מתכוונת "לחפור" לבן זוגך וגם לא מתכוונת לנדנד לו למוות. אני מדברת על הדברים ששניכם דיברתם עליהם כשנפגשתם לראשונה. זוכרים? החיים, איך להציל את העולם, על החלומות שלכם, על הפחדים שלכם, על מה מרגש אתכם. סוג כזה של דיבורים. דברו כאילו אתם החברים הכי טובים. דברו על הדברים הכיפיים, הדברים המעניינים, לא רק על מה לארוחת הערב והעובדה שהשכנים בדיוק קנו טלוויזיה של 80 ″.

  1. תהיו מוקירי תודה, תמיד

על אף שאולי הניצוץ ביניכם קמל, תהיו מוקירי תודה לבריאותכם, לאהבה שעדיין נוכחת ביניכם, על האמון שיש ביניכם, על הקשר שלכם. מומלץ כל יום לקחת כמה דקות ולשתף האחד את השנייה בדברים שהנכם מוקירי תודה עליהם זה לזו.

  1. שיהיה לך ולה זמן לבד

ללא בן הזוג. בין אם זה כרוך ביציאה עם חבריך או אפילו לצאת לטיול ללא בן זוגך. כדאי לך לשמור על עצמאותך ועל מערכות יחסים משלך מחוץ לזוגיות שלך. תלות של האחד בשנייה אינה כיפית לאף אחד מכם ויכולה להיות מלחיצה מאוד. יתרה מזאת, כשאתם לוקחים זמן אחד מהשניה, גם אם זה רק פעם בחודש, תלמדו להעריך אחד את השניה יותר. תתגעגעו לחברה שלו ותבינו כמה הוא חשוב בחייך.

  1. סקס אחרי ויכוח, זה נהדר

כל זמן סקס הוא נהדר, באמת, אבל אחרי ויכוח, זה העיתוי ה-מ-ו-ש-ל-ם. צעקתם, התווכחתם, הרמתם קולכם, השמעתם את הטרוניות שלכם ואז, זמן סקס! מיד תוכלו להרגיש את הקרבה ואת הקשר הנלהב של האינטימיות והאהבה שלכם.

מערכות יחסים הן לא תמיד קלות אבל גם הן לא צריכות להיות קשות במיוחד. אם אתם מרגישים שזה הופך למאבק עבורכם להישאר יחד, זו יכולה להיות העת להתקשר לאנשי המקצוע. כך או כך, לחזור למערכת יחסים יפה, בריאה ואוהבת זה לא כל כך קשה לעשות.

שתפו את הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב print

השארת תגובה

גיליון החודש
שער מגזין 95
המלצות החודש
פרסומות
צור קשר
הפייסבוק שלנו
האוכל כמשחק
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן