פלנתרופיה

אשה מודה עם ידיים שלובות

כמאמנת אישית אני דואגת לאמן את המוח שלי לראות את חצי הכוס המלאה גם בימים קשים אלו.

משימה לא פשוטה כאשר האווירה מתוחה והאנרגיה ירודה, עוברת עלינו תקופה לא פשוטה, נחשפנו ליותר מדי מוות וסבל מאז השבת השחורה ההיא שתישאר חקוקה אצל כולנו לעד.

אז מה בכל זאת חיובי בימים אלו? אנחנו!

ליבי מתמלא תקווה ואופטימיות כאשר אני רואה פילנתרופיה הולכת ומתאמצת מיום ליום, אזרחים מכינים אוכל, דואגים לציוד ללוחמים שלנו ותומכים במשפחות של החטופים.

עסקים קטנים וגדולים כאחד מנסים לתרום ככל האפשר, אם זה בכסף או בפעילות מאורגנת של קטיף בשדות או סיוע לחיילים ומילואימניקים הנמצאים בשטח כבר ימים רבים.

גם מפורסמים רבים מוצאים את עצמם בימים אלו מופיעים בהתנדבות כדי לשמח את הלוחמים, המשפחות שנאלצו לעזוב את בתיהם ללא צפי חזרה הביתה, חיים באי וודאות כבר למעלה מ – 50 ימים.

נכון, קשה לראות את הטוב בימים קשים אלו אבל אנחנו חייבים לאמן את המוח לחפש את הדברים הטובים גם סיטואציות קשות. מחשבה חיובית גורמת לנו להרגיש טוב יותר ומניעה אותנו לפעולה שבסופו של דבר מקדמת אותנו למקום טוב יותר.

אז בואו נתחיל עכשיו! תעשו רשימה של דברים טובים שקרו לכם היום, תגידו תודה על כל הדברים הטובים שיש לכם כרגע, תשאלו את עצמכם מה אתם יכולים לעשות כדי לשפר את מצב הרוח שלכם ותתחילו לפעול! חבל על כל יום שעובר!

שתפו את הפוסט

השארת תגובה

מגזין מדור לדור - גיליון החודש
מגזין מדור לדור 129
המלצות החודש
לרכישה
לרכישה
לרכישה
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
צור קשר
advizy.me יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

משחקי חשיבה במבצע - מודעה
הפייסבוק שלנו
האוכל כמשחק
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן