נשים וקריירה

אישה בחליפה מחזיקה תינוקת

עם תחילת הקריירה שלי בחברה פיננסית גדולה, שמרבית העובדים היו שם נשים, הופתעתי לגלות שמרבית חברי ההנהלה הם דווקא גברים.

עם השנים כשהפכתי להיות אמא, הבנתי שעבור אישה עניין הקריירה הוא הרבה יותר מורכב ממה שחשבתי.

למרות השיח על השוויון והניסיון לצמצם פערים בין הגברים והנשים, גם היום עדיין רוב הנשים הן אלו שדואגות להיות עם הילדים כשהם חולים, לאסוף אותם ממסגרות בסוף יום ולכן השילוב בין אמהות לקריירה הוא לא דבר פשוט אך בהחלט אפשרי!

בשנים האחרונות חווינו את משבר הקורונה, אך מתוך המשבר הזה גם זכינו למונח חדש "עבודה היברידית" ולא רק בהייטק! " הפתיחות לעבודה היברידית מאפשרת לנשים לצאת מוקדם ולהשלים משימות בשעות הערב, לעבוד מהבית גם כשהילד חולה, גם הגברים הרבה יותר שותפים היות ויכולים לעבוד מהבית.
הגמישות הזאת פתחה בפני הנשים אפשרויות תעסוקה נוספות.

בעשור האחרון אני מתפקדת כמנהלת משאבי אנוש, עברתי מספר ארגונים ואני שמחה מאוד לראות את ההתפתחות והצמיחה של הנשים בארגונים, אני מאמינה כי המגמה הזאת תמשיך לעלות וכמו שאנו רואים היום יותר נשים בפוליטיקה כך נראה יותר ויותר נשים תופסות תפקידים בכירים מאוד בארגונים במשק.

אני רוצה לפנות לכל הנשים, ולהגיד לכן זה אפשרי! אל תתפשרו על החלומות שלכן אל תרגישו שאם אתן בוחרות בקריירה תובענית אתן תהיינה אימהות פחות טובו.

אני דוגלת בתפיסה כי ניהול נכון של זמן ולפני כן שינוי תפיסתי לגבי היכולות של הנשים לשלב בין תפקיד בכיר לבין אימהות, יכול לפתוח בפני כל אישה את הדלת לתפקיד שהיא שואפת.

בהצלחה!

זיוה

 

שתפו את הפוסט

השארת תגובה

מגזין מדור לדור - גיליון החודש
מגזין מדור לדור 127
המלצות החודש
לרכישה
לרכישה
לרכישה
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
צור קשר
advizy.me יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

משחקי חשיבה במבצע - מודעה
הפייסבוק שלנו
האוכל כמשחק
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן