נקודות בזמן

אישה יושבת עם הגב ופנים לשעון

במהלך חיי, מילדות לבגרות הייתי הסבל, לא ידעתי שאפשר להיות בתודעה אחרת.

מחשבות ומפגשים עם אנשים יצרו אצלי ירידות מורדות ולפעמים עליות ושוב ירידות. לא ידעתי שמחשבה מייצרת מציאות, שלמחשבה יש כל כך הרבה כוח, מייצרת תחושות, רגשות, כאבים.

רק כשהתחלתי טיפול והמודעות התחילה להתפתח הבנתי שהיו גם רגעים טובים:

זה התחיל מזכרונות, בילדות היינו הולכים לסבתא למושב. היה לנו בית על העץ, היינו, האחים שלי, משחקים יחד, רגעי אושר.

כשהשתחררתי מהצבא ועבדתי בקיבוץ, עזרתי לחברה לטפל בסוסים. הכי אהבתי לאכף את הסוס ולצאת לרכוב בשבילים בטבע. הטבע תמיד מילא אותי. המחשבות היו נעלמות והייתי בשלמות. הריח של האדמה, הריח של הסוס, האוזניים שמופנות אחורה אלי בהקשבה, פשוט חיבור.

בהמשך המסע שלי התחלתי למדוט. למדתי שהמחשבה היא לא אני. למדתי להתבונן. למדתי לראות שמחשבה מגיעה ומחשבה הולכת. למדתי שהכל מתחלף מרגע לרגע. למדתי ועוד למדתי.

דרך הלימוד הבנתי שמחשבה היא אנרגיה. מחשבה בוראת מציאות אמרתי?. השינוי החשיבתי הפגיש אותי עם האיש שלי. דרכו הבנתי את דרכי, גיליתי את הכיוון שלי. ליווי ואימון צעירים למצוא את הכיוון שלהם. וזה לא שהוא אמר לי, אלא מתוך השניים יצא שלוש. המידע הגיע.

היום אני מבינה שאני בוחרת. כמה חשוב לפתח את המודעות. ככל שהמודעות מתפתחת הדיוק הפנימי מתקיים, הנוכחות בעולם מיטיבה וטובה. מתוך המקום הזה אפשר לצאת מהעצמי ולתת לעולם..לתת לאנשים.

אז איך מתחילים?

שלב ראשון לתרגל את החשיבה לחשיבה חיובית. פעם ביום, בערב לפני השינה כתבו משהו טוב שקרה לכם היום. תחשבו ותמצאו. תרגול החשיבה מאוד משמעותי.  זה בדיוק כמו להתאמן בחדר כושר. ככל שתתאמנו השרירים יתחזקו, כך זה בראש. לחלקנו יש נטיה לחשוב מחשבות שליליות. אפשר לשנות אותם. תרגלו ותצליחו. לכל שאלה מוזמנים לדבר איתי.

שתפו את הפוסט

השארת תגובה

מגזין מדור לדור - גיליון החודש
מגזין מדור לדור 129
המלצות החודש
לרכישה
לרכישה
לרכישה
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
צור קשר
advizy.me יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

משחקי חשיבה במבצע - מודעה
הפייסבוק שלנו
האוכל כמשחק
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן