מהות החיים

מהות-החיים-זיוה-לוטנוס

בשגרת החיים לרוב אנו לא עוצרים לשאול שאלות עמוקות וקשות כמו מה מהות החיים שלי, מה הייעוד שלי, האם אני מאושר במקום בו אני נמצא?

התקופה הנוכחית גורמת לנו לעצור, לראות את מה שיש לנו ואת מה שאין, להתבונן יותר פנימה לעומקי נשמתנו ולשאול את אותן השאלות הקשות.

ומפה יש לנו שתי בחירות להיכנס לדיכאון עמוק ולסבול, כי לקחו לנו את כל הדברים שאנו אוהבים: אין בילויים, אין חופשות, אין טיסות לחו"ל….הרבה אין אין…

אבל אם נדע להסתכל אחרת נגלה כמה כן יש לנו, גם בתקופת הסגר! הכל מתחיל מהראש, מהשקפה שלנו על החיים. אם נתמקד בלחפש את הטוב, את החיובי נמצא את זה וכמובן שזה עובד גם הפוך.

אז מאוד קל בתקופה זו לשקוע, להרים ידיים ולהגיד לעצמנו כמה החיים קשים או שנחליט לקחת שליטה על החיים ונקפיד כל יום לעשות משהו למען עצמנו, למען הנפש שלנו. אם תחליטו שאתם רוצים לחיות חיים מאושרים, לצאת מהסבל, תצליחו להפעיל את היצירתיות שבכם ותתחילו לחשוב מה כן אתם יכולים לעשות.

אז כמה טיפים ממני, קודם כל ספורט! ובימים אלו כמה שיותר ממליצה לפחות 3-4 פעמים בשבוע, אם אתם אוהבים לקרוא תזמינו לכם כמה ספרים טובים ומי שפחות מתחבר לקריאה אפשר למצוא המון תכנים מעניינים ברשתות החברתיות ובחינם. מי שאוהב לבשל, זאת בדיוק התקופה לחפש מתכונים חדשים ומי שאוהב לרקוד – שימו מוזיקה טובה ותרקדו בסלון ותחייכו הרבה, הכל יהיה בסדר!

 

זיוה לויטנוס

מאמנת לקריירה והתפתחות אישית

מנהלת משאבי אנוש לשעבר

 

 

שתפו את הפוסט

השארת תגובה

מגזין מדור לדור - גיליון החודש
מגזין מדור לדור 127
המלצות החודש
לרכישה
לרכישה
לרכישה
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
צור קשר
advizy.me יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

משחקי חשיבה במבצע - מודעה
הפייסבוק שלנו
האוכל כמשחק
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן