מהות החיים

בשגרת החיים לרוב אנו לא עוצרים לשאול שאלות עמוקות וקשות כמו מה מהות החיים שלי, מה הייעוד שלי, האם אני מאושר במקום בו אני נמצא?

התקופה הנוכחית גורמת לנו לעצור, לראות את מה שיש לנו ואת מה שאין, להתבונן יותר פנימה לעומקי נשמתנו ולשאול את אותן השאלות הקשות.

ומפה יש לנו שתי בחירות להיכנס לדיכאון עמוק ולסבול, כי לקחו לנו את כל הדברים שאנו אוהבים: אין בילויים, אין חופשות, אין טיסות לחו"ל….הרבה אין אין…

אבל אם נדע להסתכל אחרת נגלה כמה כן יש לנו, גם בתקופת הסגר! הכל מתחיל מהראש, מהשקפה שלנו על החיים. אם נתמקד בלחפש את הטוב, את החיובי נמצא את זה וכמובן שזה עובד גם הפוך.

אז מאוד קל בתקופה זו לשקוע, להרים ידיים ולהגיד לעצמנו כמה החיים קשים או שנחליט לקחת שליטה על החיים ונקפיד כל יום לעשות משהו למען עצמנו, למען הנפש שלנו. אם תחליטו שאתם רוצים לחיות חיים מאושרים, לצאת מהסבל, תצליחו להפעיל את היצירתיות שבכם ותתחילו לחשוב מה כן אתם יכולים לעשות.

אז כמה טיפים ממני, קודם כל ספורט! ובימים אלו כמה שיותר ממליצה לפחות 3-4 פעמים בשבוע, אם אתם אוהבים לקרוא תזמינו לכם כמה ספרים טובים ומי שפחות מתחבר לקריאה אפשר למצוא המון תכנים מעניינים ברשתות החברתיות ובחינם. מי שאוהב לבשל, זאת בדיוק התקופה לחפש מתכונים חדשים ומי שאוהב לרקוד – שימו מוזיקה טובה ותרקדו בסלון ותחייכו הרבה, הכל יהיה בסדר!

 

זיוה לויטנוס

מאמנת לקריירה והתפתחות אישית

מנהלת משאבי אנוש לשעבר

 

 

שתפו את הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב print

השארת תגובה

גיליון החודש
שער מגזין 94
המלצות החודש
פרסומות
צור קשר
הפייסבוק שלנו
האוכל כמשחק
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן