במיוחד בשבילך

כשנותנים-מקבלים

Powered by Textkol.com

החיים מזמנים לנו הרבה צמתים לבחירת דרך.  בכל צומת אנחנו מקבלים החלטה ומנגד החלטות רבות אחרות שבחרנו לא לקחת. בסופו של יום אנחנו מתווים דרך והדרך נדמית לעיתים שהיא אצה ואנחנו אחריה מנסים להשיג, לכבוש, להצליח. לעיתים אנחנו רצים והדרך משתרכת לה לידנו או מאחורינו. ולעיתים אנחנו יודעים שאנחנו במקום הנכון.

כך או כך – הקורונה עצרה את החיים. לרגע נדמה שהכאוס משתלט ולרגע ההאטה מזמנת רגע לחשוב שוב ולחשב דרך אחרת. זהו רגע חמקמק כי חוסר הודאות תיכף משתלט אבל אם אפשר לתפוס את הרגע ולהשתהות יש פה הזדמנות פז לבחון וללמוד מה נכון לנו המקום הזה חברנו יחד חמישה מאמנים להושיט יד ולהשתהות יחד עם כל מי שרוצה לבחון , לדייק, לשנות כוון או להתלבט בכל סוגיה שרלוונטית לכאן ועכשיו.

באנו מעולמות תוכן שונים ועם תשוקה משותפת להיות חלק משמעתי בצמתי החלטה של המתלבטים.

הפונים אלינו באים עם צרכים שונים והתלבטויות בנושאים רבים ומגוונים והמשוב שאנו מקבלים מחזק את הצורך בחשיבה משותפת בימים אלה כשחוסר הוודאות הופך להיות מרכיב נוכח ומעיק בחיים של כולנו. את המציאות אנחנו לא יודעים לשנות אבל את הדרך והמקום המדויק אליו אפשר לשאוף – את זה אנחנו מיטיבים לדעת.  לנווט וללוות בדרך של מי שבוחר לקבל את היד המושטת שלנו. 

שתפו את הפוסט

השארת תגובה

מגזין מדור לדור - גיליון החודש
מגזין מדור לדור 131
המלצות החודש
לרכישה
לרכישה
לרכישה
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
צור קשר
advizy.me יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

משחקי חשיבה במבצע - מודעה
הפייסבוק שלנו
האוכל כמשחק
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן