3 אמירות אמת של מאמנים לזוגיות

שעון סטופר

אחרי שנים של התנסות אישית, למידה, סדנאות עד להכשרתי כמאמנת לזוגיות, אהבה ומיניות, מצאתי שלעיתים קיבלתי עצות ממאמנים אשר ללא ספק היו להן כוונות טובות, אך בדיעבד התבררו כלא הולמות את מי שאני. הרגשתי שכמעט כל הכלים והטכניקות שקיבלתי מטרתם הייתה לתקן אותי. רווקות אינה מחלה ולכן אין מה לרפא או לתקן בי. יש מה להכיר, להבין ולבחור אחרת.
בשלוש השנים האחרונות, אני עובדת במיוחד עם רווקות הרוצות זוגיות יציבה ואינטימית וככל שההתנסות עמן גוברת, כך אני נלהבת להיות עדה לגדילה ולהתפתחות שלהן תוך כדי שהן מבינות שהן לא שבורות או "לא בסדר" רק בגלל שטרם פגשו את ה'אחד' שלהן.
הגיע הזמן גם עבורך להרגיש טוב עם עצמך בדיוק כפי שאת. לכן, רוצה לספר לך על שלוש אמירות אמת של מאמנים/יועצים ומניסיוני כדאי לתהות לגביהן כי יש מצב שהן מהוות מחסום למציאת אהבה.
אמת #1 : התנהגות "נכונה" מושכת (ושומרת) את הגבר הנכון לך – אכן כך?
הרעיון שמישהו מאבד בך עניין בגלל הדרך בה פעלת, כגון: סימסת יותר מדי, היית זמינה לו כל הזמן או ישנת איתו מוקדם מדי – חוטא למציאות. אינך צריכה לשנות את ההתנהגות שלך כדי לקבל אישור של מישהו אחר. עצה זו כמו אומרת שאם את "ילדה טובה" את מקבלת פרס = הגבר ואם את לא מתנהגת נכון, אז את "ילדה רעה" ואת מאבדת אותו. חשוב שתדעי, כי גברים לא עוזבים בגלל משהו שעשית, הם עוזבים כי את בחרת באופן 'לא מודע' אנשים שעוזבים או לא מחויבים. כדאי לך להבין את הסיבה השורשית למה את נמשכת אל האנשים הלא נכונים. ההבנה יכולה לשנות את גורל האהבה שלך.
אפשרות לאמת אחרת: ראי עצמך כפרס, את לא צריכה לשכנע מישהו לאהוב אותך על ידי כל מיני משחקי היכרויות. כאשר את מכירה את ה'עצמי האמיתי' שלך, תצליחי להכניס למרחב חייך את בן הזוג המדויק לך שמקבל אותך כמו שאת.
אמת #2: את צריכה לרפא את עצמך (ואת הפצעים שלך) כדי למצוא אהבה – אכן כך?
הרעיון שאת צריכה לרפא פצעים כדי למצוא אהבה יכול להיות מזיק, הרסני ומגביל. כאשר דמות סמכותית כמו מאמן אומר לך שאת פצועה, הוא כמו רומז כי משהו לא בסדר איתך. ברגע שאת מתייגת עצמך כ"שבורה", קשה מאד להימלט מהוויה זו. לא משנה כמה עבודה פנימית תעשי, סביר להניח שתמשיכי להרגיש "לא מספיק טובה".
אפשרות לאמת אחרת: אין בך שום דבר רע. תמצאי את דרך המסע שלך לגילוי עצמי הנכונה לך שבה תרגישי מועצמת, על בסיס הפוטנציאל שלך,ולא על סמך הבעיות מהעבר.
אמת #3: את צריכה לנקות רגשות שליליים – אכן כך?
יש מקום בך שיכול להכיל את כל הרגשות, הן הנעימים יותר והן אלה שפחות. אולי לעיתים, את מרגישה מתוסכלת, מאוכזבת, כואבת, פגועה, מיואשת, אולם אם תנקי אותם ולא תתני להם מקום, הם לא ייעלמו אלא יתיישבו במקומם ב'תת המודע'. טכניקות ניקוי רגשות שליליים עשויות לגרום לך להרגיש טוב יותר, אך באופן שטחי, כי רגשות מודחקים מגבילים את הביטוי העצמי שלך. את לא יכולה להיות חופשייה אם את מבטאת את האדם שאולי חושש להיות מרושע, כשבא לו. לא תוכלי ליצור קשר אינטימי קרוב אם את מפחדת מהרגשות שלך.
אפשרות לאמת אחרת: תחבקי את כל הרגשות שלך. תני להם מקום ותתמודדי איתם. כך תוכלי להעשיר את האנרגיה הרגשית שלך ולטפח את השמחה ואת האושר שבך שמושכים אהבה אמיתית.
אני פה כדי להיות לך הכרית, המראה, המחבקת והקשובה.
אילונית באומן – מפתחת מודל סווינג, הדרך לזוגיות ומיניות מעצימה | 052-7350699 | [email protected]

שתפו את הפוסט

השארת תגובה

מגזין מדור לדור - גיליון החודש
מגזין מדור לדור 127
המלצות החודש
לרכישה
לרכישה
לרכישה
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
צור קשר
advizy.me יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

משחקי חשיבה במבצע - מודעה
הפייסבוק שלנו
האוכל כמשחק
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן