תכניות.

דורין-קטרי

מגיע לך צל"ש ענק!

חסכת כל הקיץ סכום כסף רציני מעבודת הקיץ שלך! לא בזבזת וחישבת כל שקל. איזו הרגשה מדהימה זו!??

אני יודעת, זה עלה לך בדם!! היו בילויים שלא יצאת אליהם עם החבר'ה. היו בגדי ונעלי מעצבים שויתרת עליהם. מי כמוני יודעת כמה דם וכח נפשי מונחים בקופסת החיסכון הזו. מצדיעה לך!! מורידה בפניך את הכובע!!

עושה לך חשק לעוד, הא??? עבודות ערב אחרי הלימודים, נכון!!?? ידעתי, פשוט ידעתי שזה יקרה!! נדבקת בחיידקים הבריאים של המועדון הכי אקסקלוסיבי בעולם. מועדון המשקיעים והיזמים. אלה שבונים עולם. שגורמים לדברים לקרות. אלה שמעצבים את העתיד שלהם בעצמם. את/ה עכשיו תלמד איך לגרום לכסף שלך לעבוד בשבילך, ובניגוד לרוב חבריך ורוב העולם לצורך העניין, שעובד פרך בשביל הכסף שלו.

ברוך/ה הבא/ה למועדון!!!

וכעת, מה השלב הבא?

הדבר הכי חשוב הוא לסגור את הכסף הזה במקום בטוח אבל לא נגיש לך. מבחינתך, שכחת שהכסף הזה קיים בכלל. עד שיגיע הזמן לקנות איתו נכס שיניב לך הכנסה פסיבית. כלומר, כסף שנכנס לחשבון הבנק שלך ללא שתצטרך להשקיע שעות של עבודה כדי להרויח אותו. אלא הנכס שבבעלותך מניב לך אותו מידי חודש בחודשו.

אסביר לך איך זה עובד בגדול, ואז אפרט מה הצעדים והשלבים שעליך לעשות כדי לגרום לזה לקרות.

אז ככה,

אם תשים/י לך מטרה לשים בצד כל חודש סכום של 2000₪, תוך חמש שנים תוכל/י לקנות נכס בשווי של 500,000₪ שיתחיל להניב לך הכנסה של בין 2000-2300₪ מידי חודש בחודשו.

היכן לסגור את הכסף?

זה נכון מה ששמעת שהבנק נותן לך אולי 0.2% ריבית על פיקדון. יש אפיקי השקעה בטוחים שמניבים הרבה יותר ריבית על הכסף היקר שלך שאתה מפקיד אצלם.

למשל כרגע יש אפיק חיסכון שנקרא BTB שנותן סביב ה-5% במקןם הבנק שנותן 0.2%. יש קרנות נאמנות בהפקדה חודשית שיניבו בוודאות פי כמה מלהשקיע בפק"מ בבנק. יועץ השקעות טוב יוכל לבנות לך בדיוק את אפיק החיסכון שמותאם בדיוק לסכום הכסף שחסכת כבר, ולסכום החודשי שאת/ה יכול/ה להתחייב לחסוך אותו מידי חודש. ואז, כשיש לך מטרה ויעדים, את/ה על הדרך הסלולה לעתיד ולחיים אחראיים ומחושבים מחד, אך מעניינים מרגשים ומלאי עניין מאידך.

בהצלחה במשחק המונופול האמיתי של החיים!!

שתפו את הפוסט

השארת תגובה

מגזין מדור לדור - גיליון החודש
מגזין מדור לדור 128
המלצות החודש
לרכישה
לרכישה
לרכישה
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
צור קשר
advizy.me יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

משחקי חשיבה במבצע - מודעה
הפייסבוק שלנו
האוכל כמשחק
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן