שעמום

פתקיות עם כותרת דברים לעשות

משעמם לי !
מהו שעמום בעצם?
שעמום הוא רגש שלילי שנובע מחוסר ענין בגירויים פיזיים ורגשיים באותו רגע. הוא גורם לאדישות, אפטיה ולירידה בתנועתיות.
איך מנצחים ומבריחים אותו?
כדי שתרגישו שעשיתם משהו חיובי בכל יום, אני מציעה שתתחילו מלעשות רשימה קטנה (5-8 פריטים) של דברים שאתם חייבים לעשות כל יום, מהדברים השגרתיים שחלקם מטלות לא כיפיות.
למשל, להכין ארוחת בוקר או סתם סנדביץ', לסדר את המשחקים בחדר, לתלות כביסה, לשחק בכדור, לקרוא ספר, לכתוב פוסט, להרכיב פזל, לסדר ניירת או כל דבר אחר.
קחו מהרשימה 2 פריטים וגוונו אותם. למשל, תחשבו מה להוסיף לארוחת הבוקר כדי שלא תהיה משעממת בשבוע הקרוב. ירק שלא ניסית, פרי, למרוח משהו חדש על הפרוסה כמו פסטו, שתכינו לבד, למצוא בגוגל איך מכינים גבינה עם זיתים ולהכין.
קחו את חדר המשחקים. בדקו אם כל החלקים נמצאים במשחקים ואם לא, חפשו אותם והשלימו את החסר ובנוסף, סדרו את החדר בצורה שונה מזו שהיתה. אם זה אומר לבנות מדף, לשים בקופסה אחרת, לשנות את מיקום החפצים בחדר, כולל המיטה.
בנוסף לאלו, כנסו לאינטרנט לאתר בשם "פאנזינג". אני חלילה לא שולחת אתכם להוציא מאות שקלים על סדנאות. ההפך הנכון ! אני ממליצה שתראו אילו סדנאות מעניינות אתכם ואז תכנסו ליוטיוב ותראו אם אתם יכולים לעשות את אותו הדבר בעצמכם !!! גשו לחנות מקס סטור או חנות יצירה אחרת שמוכרת חומרים בזול ושם תרכשו את מה שהטעם שלכם יוביל אתכם.
נראה לי שהשעמום יעבור די מהר ובסוף החופש אתם תיווכחו לדעת שיש לכם יכולות ואהבות לפעולות שלא ידעתם שקיימות. המלצה חמה לשתף את האחים/חברים/הורים בחלק מהעשייה. חופשה נעימה….למרות שאפשר להתחיל כבר עכשיו ולא חייבים לחכות לתעודה (:

שתפו את הפוסט

השארת תגובה

מגזין מדור לדור - גיליון החודש
מגזין מדור לדור 127
המלצות החודש
לרכישה
לרכישה
לרכישה
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
צור קשר
advizy.me יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

משחקי חשיבה במבצע - מודעה
הפייסבוק שלנו
האוכל כמשחק
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן