שיתוף פעולה יחיד מסוגו בין התזמורת הסימפונית הישראלית לאקדמיה

המנצח ירון גוטפריד בפעולה

לראשונה בישראל, בחודש נובמבר תיפתח סדרת הרצאות וקונצרטים

 במסגרת שיתוף פעולה בין התזמורת הסימפונית הישראלית

 ראשון לציון וOno music  בית הספר למוסיקה

 של הקריה האקדמית אונו

 

'מסע מוסיקלי מחוץ לקופסא' של התזמורת הסימפונית הישראלית ראשון לציון, מרכז תרבות סביון וOno music  בית הספר למוסיקה של האקדמית אונו יוצא לדרך.

 

במסגרת הפרויקט הייחודי, בניהולו וניצוחו של מאסטרו ירון גוטפריד, יערכו שישה מפגשי הרצאות וקונצרטים מעולמות המוסיקה על כל גווניה: החל מזרקור על התזמורת הסימפונית, אמנות הניצוח, מוסיקה לבמה ולתיאטרון, שילוב המוסיקה הקלאסית עם עולמות הג'אז ובנוסף, מפגשים שיוקדשו לזמר העברי, לביטלס ולמוסיקת עולם, מהמוסיקה הבלקנית ועד הבוסה נובה מברזיל. בין האמנים שייקחו חלק בסדרה: הזמרת קרן הדר, הכנרת אור נקש, השחקן עודד סנדטש (בוגר Ono music) ומרצים מסגל בית הספר, ובהם זמרת המצו סופרן קארין שיפרין, המלחין רפי קדישזון, זמרות ונגנים נבחרים מבית הספר.

 

המפגשים יערכו במרכז תרבות סביון זהו שיתוף פעולה יחיד מסוגו, הפותח בפני הציבור הרחב הזדמנות להיחשף לעולמות המוסיקה המגוונים ואל החיבורים השונים הנעשים בהם. כל מפגש יפתח בהרצאה מקיפה ויסתיים בקונצרט הקשור לנושא ההרצאה.

 

בין יצירות המופת שיבוצעו: מיטב הקלאסיקות הישראליות של סשה ארגוב, משה וילנסקי, יוני רכטר, דני סנדרסון, עידן רייכל, ומיטב שירי הביטלס בעיבודים מיוחדים, 'פטר והזאב' של פרוקופייב,  ויוואלדי – הקיץ מתוך ארבע העונות,  מוצארט- סימפוניה 40, קודאי – מחולות גלנטה,

דביוסי- אחר צהריים של פאון,  מוסיקה ברזילאית ואריות מתוך האופרה 'כרמן'  ו'הספר מסיבליה' מאת רוסיני ועוד.

 

עופר סלע, מנכ"ל התזמורת הסימפונית ראשון לציון: "אנו נרגשים לקראת שיתוף הפעולה עם האקדמית אונו ומרכז התרבות סביון. פרויקט מסוג זה אשר פתוח לכלל הציבור, מאפשר לחובבי המוזיקה הקלאסית להיחשף לתכנים מרתקים ולהאזין לקונצרטים של מיטב היצירות המבוצעים על ידי התזמורת הסימפונית. המפגש הבלתי אמצעי עם המנצח ירון גוטפריד, נגני התזמורת ושאר האורחים בפרויקט הייחודי מאפשר שיח, דיון וחשיפה ל"מאחורי הקלעים" של המוזיקה הקלאסית".

 

ירון גוטפריד, מנהל Ono music , בית הספר למוסיקה הקריה האקדמית:

"אני מאד גאה להוביל את סדרת הקונצרטים החדשה מטעם בית הספר למוסיקה בקריה האקדמית אונו. בתכנונה שמתי דגש על החיבור בין חוויה אמנותית צבעונית וסוחפת משולבת בהרצאות מרתקות על העולם המוסיקה. הסדרה פונה הן לסטודנטים ולסגל בקריה והן לתושבי האזור כולם. פעילות זו לצד ההופעות הרבות והפסטיבל השנתי שלנו ממצבת את Ono Music  כבית יוצר לתרבות עכשווית איכותית ומגוונת וכמרכז לתושבי האזור".

 

לפרטים נוספים והרשמה לפרויקט באתר התזמורת

 

לפרטים נוספים: יוליה ארדורונאי פורטוס, דולפין יחסי ציבור 052-3854447

שרית בירן 054-2992005

שתפו את הפוסט

השארת תגובה

מגזין מדור לדור - גיליון החודש
מגזין מדור לדור 127
המלצות החודש
לרכישה
לרכישה
לרכישה
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
צור קשר
advizy.me יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

משחקי חשיבה במבצע - מודעה
הפייסבוק שלנו
האוכל כמשחק
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן