שוק הלילה של ישראל – אוכל, בגדים, תכשיטים, אמנות וסיורים מומחזים עם שחקנים באתרי לוד העתיקה

????????????????????????????????????

במסגרת השוק יפעל בית קפה עם מוזיקה חיה ופינות ישיבה.

 שוק הלילה של לוד העתיקה יערך ביום חמישי, 21 בינואר עם עשרות דוכנים של האוכל, הבגדים, התכשיטים והאמנות של מגוון קהילות ותרבויות בישראל: האתיופית, הבדווית, הרוסית, ההודית, הגרוזינית, הבוכרית, הערבית, המרוקאית ועוד. בדוכנים ניתן למצוא גלביות, בגדים הודים, אופנה אתנית, תכשיטים, מתנות, קרמיקה, אוכל מרוקאי, אוכל גרוזיני, אוכל אתיופי, אוכל טבעוני, עוגות ומאפים בסגנון ערבי, אוכל הודי, חומוס, פלאפל, כלי בית, עבודות יד ייחודיות, פירות וירקות טריים וגם פרחים.

המבקרים בשוק יוזמנו להצטרף לסיורים מומחזים באתריה של העיר העתיקה בהשתתפות שחקנים מאנסמבל לוד. זו הזדמנות להכיר בדרך מרתקת ומשעשעת את ההיסטוריה המפוארת של העיר המיושבת ברציפות מזה 8000 שנה ובתרבויות המגוונות המרכיבות אותה. המשתתפים יבקרו ב"פארק השלום" – המקום היחיד בעולם בו כנסיה, בית כנסת ומסגד חולקים קיר משותף ויוכלו להתרשם מכנסיית סנט ג'ורג' המפוארת בה קבור על פי האמונה הקדוש הנוצרי החשוב שעל שמו נקראת גאורגיה.

לאורך כל הערב באי השוק יוכלו להתרווח בבית קפה על כוס של תה, קפה או סחלב חם, לאכול מהמטעמים שקנו בשוק ולהנות ממוזיקה חיה של אמנים מקומיים בנגינה על אורג, עוד וכינור.

השוק הוא יוזמה של קבוצת נשים תושבות העיר ופועל ללא כוונת רווח על מנת להעניק במה להתפתחות כלכלית של תושבים ועסקים ולמקם את העיר לוד על מפת הטיולים והקניות של תושבי ישראל. השוק נערך בחאן חילו, מבנה אבן עתיק ומיוחד בלוד העתיקה בשיתוף עם עמותת ג'ינדאס ועיריית לוד.

השוק יערך ביום חמישי, 21 בינואר, בין השעות 18:00-22:00 בחאן חילו, רח' מחנות קפריסין 6 לוד. כניסה וחניה בשפע ללא תשלום. הסיורים המומחזים יערכו  בשעות 19:00 ו-20:30 במחיר סמלי של 30 שקל למשתתף.

עדכונים על השוק ועל המציגים יופיעו בעמוד הפייסבוק "שוק הלילה של ישראל":  www.facebook.com/shuklaylalod

במקרה של גשם השוק לא יתקיים. הודעה על כך תפורסם בפייסבוק.

שתפו את הפוסט

השארת תגובה

מגזין מדור לדור - גיליון החודש
מגזין מדור לדור 127
המלצות החודש
לרכישה
לרכישה
לרכישה
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
צור קשר
advizy.me יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

משחקי חשיבה במבצע - מודעה
הפייסבוק שלנו
האוכל כמשחק
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן