קונצרטיול במנזר בית ג'מאל שירי אהבה קלאסיים "קסם האהבה"

genia for pirsomet2

אולגה שארד,  סופרן (ליטא) , מיכאל ריסקין (טנור ) וג'ניה פודוליץ' (פסנתר).

שבת,  26 במרץ בשעה 12:30

 

קונצרטיול  בחיק הטבע במנזר בית ג'מאל בו מתקיימים  מדי שבת קונצרטים של מוזיקה קלאסית וג'אז ושילובים ביניהם.
ביום שבת , 26 במרץ בשעה 12:30 יתקיים במנזר קונצרט של אולגה שארד,  זמרת סופרן אורחת מליטא ולצידה מיכאל ריסקין – טנור וג'ניה פודוליץ' – פסנתר. המופע "קסם האהבה" הינו מסע נוסטלגי מרגש של שירי אהבה מתקופות שונות בשפות שונות מרחבי העולם. בתוכנית קטעים מאת מוצרט, וורדי, גונו, שטראוס, אופנבך, ברנשטיין ועוד.
מיכאל ריסקין נולד בברית-המועצות לשעבר. הרפרטואר שלו כולל תפקידים כנמורינו בשיקוי האהבה ובורסה בריגולטו של ורדי. הופיע כסולן עם התזמורת הסימפונית ירושלים, רשות השידור ועם המקהלה הפילהרמונית. השתתף בתוכנית אופרה סטודיו של האופרה הישראלית והמרכז למוסיקה, ירושלים.
ג'ניה פודוליץ' נולדה באוקראינה, רכשה את השכלתה כמוסיקאית וכפסנתרנית באקדמיה למוסיקה בחרקוב. הופיעה כמלווה עם זמרים ונגנים. בשנת 1991 עלתה ארצה ומאז מרבה  להופיע בהרכבים קאמריים שונים כפסנתרנית וכמנחה. בשנת 1996 הקימה חברת אמרגנות "תיאטרון צלילים " שמייצגת הרכבים מגוונים. ג'ניה מארגנת ומופיעה בקונצרטים.

genia for pirsomet2 Оля
מנזר בית ג'מאל
הוא פינת חמד האופיינית לחבל טוסקנה הציורי שבאיטליה. יש במקום חנות יין שמציעה למכירה גם את יין הבוטיק של המנזר וכן שמן זית המיוצר במקום. לפני הקונצרט ניתן להצטרף לסיור מודרך חינם המתקיים במנזר בית ג'מאל, בכנסיית סטפנוס הקדוש וגם במנזר נזירות בית לחם הסמוך אליו. עוד ניתן לבקר בחנות הקרמיקה ולהתבונן או לרכוש יצירות וכלי קרמיקה שמכינות האחיות במנזר או לטעום ולרכוש שוקולד שהן מייצרות.
מחיר הקונצרט –  60 ₪. לתושבי האזור 50 ₪ וילדים עד גיל 10 חינם.

לפרטים ולהזמנת כרטיסים: אלינור: 054-6276690

שתפו את הפוסט

השארת תגובה

מגזין מדור לדור - גיליון החודש
מגזין מדור לדור 129
המלצות החודש
לרכישה
לרכישה
לרכישה
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
צור קשר
advizy.me יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

משחקי חשיבה במבצע - מודעה
הפייסבוק שלנו
האוכל כמשחק
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן