עונת השייט באבוקיאק נפתחת!

משפחה בשיט הנהר הירדן

עונת השייט באבוקייק נפתחת ביום הראשון של האביב (20.3.23) זרימת המים בירדן טובה ומתאימה לשייט. צפויה עונת שייט רטובה וצוננת.

אתר הקייקים באבוקייק ערוך ומוכן לקליטת אלפי מבקרים ותיירים, במהלך חג הפסח. לאחרונה שודרגו מתקני האתר, בוצעו השקעות בתשתיות ובמבנים , ערוץ הנחל הוכשר לקליטת המשייטים. באתר התחדשו באטרקציה חדשה – טראק קלאב לנהיגה עצמית להשלמת החוויה.

בחופשת הפסח ובמהלך כל העונה ייהנה הקהל הרחב ממגוון אטרקציות:,שייט משפחתי בירדן, שייט קייקים בסוואנה של הכנרת, נהיגת שטח עצמית בטראק קלאב, מסלולי הליכה מסודרים בפארק וכניסה חינם לפארק הירדן. עוד במתחם שירותים ומקלחות , מזנון ומתחם מוצלל למנוחה בין המתקנים.

שייט הקייקים היה ונשאר הדובדבן של המטיילים בצפון, מסלול השייט באבוקיאק נפתח בנקודת השילוח, בפארק הירדן עד מבואות הכנרת. בקייק זוגי או בסירה משפחתית, בתוך צמחיית נחלים עבותה. אורכו של הנתיב 4 ק"מ. זמן משוער של המסלול: שעה ורבע כולל תדריך וליווי של אנשי צוות אבוקיאק. האווירה הקסומה והכנרת בקצה הופכים את החוויה לייחודית במינה כששכשוך המים וציוץ הציפורים מלווה אותו לאורך המסלול. במהלך השייט ניתן לפגוש בצבי מים, דגים למיניהם ומגוון רחב של בעלי כנף סביב.

ניתן גם לשוט אל האזור הפראי של הכנרת במסלול "הסוואנה הישראלית". נקודת המפגש ותחילת השייט הינה דרומית לגשר אריק. אל הלגונות המחברות בין הירדן לכנרת. תדריך קצר ולבישה של חליפות הצלה, נכנסים לקיאק הזוגי ומתחילים לחתור. משך המסלול 2.5 שעות ומלווה במדריך מוסמך מטעם אבוקיאק. לא צריך ניסיון קודם או ידע בחתירה, פשוט מכניסים את המשוט למים, ונותנים לשקט להוביל אתכם.

אם לא שבעתם מהמראות הקסומים מוזמנים להמשיך את החוויה  בטראק קלאב -אטרקציה חדשה לכל המשפחה באבוקיאק. טיול בנהיגה עצמית על כלי השטח החדש טראק קלאב שייקח אתכם לטיול מודרך בפינות החמד הנסתרות והיפות בפיתולי הסוואנה בצפון הכנרת. המסלול מתחיל במתחם  אבוקיאק בלב פארק הירדן , עובר דרך שדות החיטה ומטעי המנגו של יישוב אלמגור , חוצה את נחל הזאכי , ממשיך לשמורת הבטחה  הנמצאת בשיפולי הכנרת בתוואי הסוואנה הישראלית ומשם חזרה לפארק הירדן. לנקודת ההתחלה. 

איך תדעו לבחור את המסלול הנכון לכם מבין האופציות ? קייקים ורפטינג לכל המשפחה, לילדים מגיל 3.5, במסלול של כ- שעה ורבע. באים ושטים אין צורך להזמין מקום מראש. שייט בוטיק "בסוואנה הישראלית"  של כ-4.5 קילומטרים  בקיאק זוגי ומתאים לגילאי 8 ומעלה, בתיאום מראש בלבד. וחובבי השטח מוזמנים לטיול מודרך בנהיגה עצמית בטראק קלאב. הפעילות מתאימה לילדים מגיל 3 ומעלה. משך המסלול כשעה ורבע ומלווה במדריך צמוד. בכל טראק קלאב עד 4 איש.

אבוקיאק שייט קיאקים וסירות בין הירדן לכנרת : >> https://www.abukayak.co.il/

שעות פתיחת האתר ימים ראשון עד שישי בין השעות 10:00-15:00 שבת – סגור

שתפו את הפוסט

השארת תגובה

מגזין מדור לדור - גיליון החודש
מגזין מדור לדור 127
המלצות החודש
לרכישה
לרכישה
לרכישה
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
צור קשר
advizy.me יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

משחקי חשיבה במבצע - מודעה
הפייסבוק שלנו
האוכל כמשחק
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן