עולמות קסומים

כתבה-אוקטובר-אסתר-אדלר

פעם אמרה לי אחת מהמטופלות שאני משתמשת בקסמים כמו שכתוב בספר של הארי פוטר.

אני בזמנו עדיין לא קראתי את הספר אך היא הסבירה לי את הקסם שהארי עשה למחשבותיו והבנתי את ההקבלה.

אחרי זמן מה ראיתי פוסט של מישהו שכתב על הארי פוטר כמישהו שיוצר לנו חוויות של עולם קסום ובסוף הפוסט הביע משאלה מתי כבר יבוא מישהו ויבנה לנו עולם אמיתי קסום כזה.

 

ידעתי שזה מה שאני עושה. אני יוצרת לאנשים עולמות קסומים. האמת שלא הייתי רוצה לכנות זאת קסם כי מבחינתי זו היתה צריכה להיות המציאות הנורמלית.

 בעיני, העולם שלנו הוא אכן קסום. ואנו היינו אמורים לחוות את החיים ככאלו, אלא שלא תמיד זה מתאפשר מאחר ואנו מורכבים. אנו אמנם מככבים פה בעולם כבמאים של חיינו אך על פניו נראה לפעמים, שלא הוכשרנו לתפקיד במלואו. לפעמים אנו מסבכים את חיינו עם העדפות נסתרות, פרושים מוטעים והחלטות שונות שמסיטות את מסלול חיינו מהחלום האמיתי שהוא החיים.

 

אני מאמינה שכל אדם ראוי לחוות חיים מדהימים טובים ונעימים, בקיצור מאושרים ואני גם מאמינה שזה אפשרי. אני מוכיחה זאת כל יום מחדש בקליניקה שלי. תענוג צרוף.

אנשים מגיעים עם הג'יפה, משילים אותה אצלי, ויוצאים מוקסמים מהחיים.

לאחרונה אמרה לי מטופלת: את קוסמת, כשבאתי אליך רציתי להתאבד מרוב כעס. היום אני מנסה לכעוס או להיזכר בכעס שהיה לי ואני לא מצליחה."

 אמנם חלק מהתהליך נעשה בדמיון כשלב הכנה. אבל אחרי שהם חווים זאת הם יודעים מה היה חסר להם מלכתחילה ולמה עליהם לצפות. הכי משמח אותי כשהם חוזרים לספר לי איך מה שהיה החלום הגדול שלהם הפך למציאות חייהם.😁

רוצים גם אתם לחוות קסמים בחייכם? בואו לחוות את "החלופה הרגשית" 

שתפו את הפוסט

השארת תגובה

מגזין מדור לדור - גיליון החודש
מגזין מדור לדור 129
המלצות החודש
לרכישה
לרכישה
לרכישה
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
צור קשר
advizy.me יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

משחקי חשיבה במבצע - מודעה
הפייסבוק שלנו
האוכל כמשחק
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן