סיפור אישי

אישה קוראת ספר ואוזניות באוזניה

בכל דבר שאני עוסקת בו בחיי חייבים להתקיים ארבעה תנאים: אתגר, סיפוק, משמעות והנאה. במשך עשרים שנה עבדתי כעורכת דין בתחום מסחרי בינלאומי והיה לי משרד בוטיק בתחום הזה. מאוד אהבתי את המקצוע והייתי טובה בו אבל באיזשהו שלב הבנתי שאני כבר לא קמה מאושרת בבוקר והתנאים שחשובים לי כבר אינם מתקיימים במלואם. לא ידעתי מה אני רוצה לעשות בהמשך חיי, ידעתי רק מה אני כבר לא רוצה. אז החלטתי לצאת למסע חיפוש, ולבחון את החיים שלי. לא ידעתי מה המסע יניב, לא ידעתי איפה נמצא האושר שלי ואם בכלל אמצא אותו.

דבר אחד ידעתי – אני חייבת שינוי. 

לקח לי המון זמן לשים לב שזה המצב ולהבין את זה. זה היה תהליך לא פשוט וארוך להפנים שמשהו שבניתי מאפס כבר לא מסב לי אושר – ולהיות במקום של חוסר ודאות, של "אם לא עריכת דין, אז מה כן"?

ידעתי שאת התשובה לשאלה הזו אצטרך לחצוב מתוכי. אף אחד אחר לא יכול לתת לי את הפיתרון.

מכיוון שלא היה לי מושג מה אני רוצה לעשות בחיים שלי, היה ברור לי שקודם כל אני צריכה לייצר עבורי אפשרויות מהן אוכל לבחור, ובמקביל להמשיך ולעבוד כעורכת דין.

מתוך ההבנה שתנועה כלשהי, אפילו הקטנה ביותר, יוצרת שינוי ובהירות – אני מחליטה לצאת ללמוד כי אני רוצה להניע שינוי כלשהו בחיים שלי. אם אמשיך כפי שהמצב עכשיו – לא יהיה שום שינוי ואפשרויות חדשות לא תיפתחנה.

תוך כדי עבודה התחלתי לפנות זמן ללימודים ואני מתחילה ללמוד ארומתרפיה ויוצאת לסיורי ליקוט בטבע מתוך מטרה להתחבר לחוכמה של הטבע ולידע קדום שפעם היה לכולנו. זו זכורה לי כתקופה שבה גם עבדתי בטירוף אבל במקביל למדתי והתחלתי להזין את הגוף ואת הנפש בתחומים שאינם קשורים לעריכת דין או לעולם העסקי. לפתוח את הראש ולהרחיב את העולם שבתוכי. בסופו של תהליך שארך כחמש שנים, סגרתי את המשרד שלי והפכתי למטפלת אנרגטית.

אם אתם מזדהים או מכירים את המצב הזה, או נמצאים במצב שאתם מרגישים חוסר מוטיבציה, תקיעות, כבדות, לא בטוחות או בטוחים מה השלב הבא בעבורכם ובעבורכן, או אם אתן בקונפליקט או חוסר שקט – הטיפ שלי בעבורכם:
אל תחכו שזה "יעבור" מעצמו, או תחכו למועד עתידי, כמו פנסיה או someday, כדי לטפל בכך ולמצוא משמעות וסיפוק בחיים.

אם זה הגיע – זה בא לבקש משהו וכדאי להתייחס. כבר עכשיו!

איך?

תתחילו במקביל למה שאתם ואתן עושים ועושות עכשיו;

העשירו את עצמכם, לימדו משהו חדש, קראו ספר, האזינו לפודקאסט בנושא;

אם יש נושא שתמיד עניין אתכם בילדות – סדרו לכם חלונות זמן, אפילו קצרים, 15-30 דקות, לדברים שתמיד אהבתם או שהסתקרנתם לגביהם, ופשוט עשו אותם או לימדו אותם.

שינוי גם יכול להיות מהלך קטן, ולא בהכרח של 180 מעלות, נקודת מבט חדשה או אחרת. אם מטוס סוטה ממסלולו במעלה אחת הוא יגיע ליעד אחר לחלוטין!

הקשבה פנימית היא המפתח להנעת שינוי בחיים. לכן בימים אלה אני כותבת את הספר השני שלי שעניינו איך להניע שינוי מתוך הקשבה פנימית.

שימו כוונה להניע שינוי, גם אם עדיין לא ברור איך, ותתחילו בצעדים קטנטנים,

וזה יקרה – אתם תראו!

אני הוכחה מהלכת לכך.

גליה נתן אפשטיין, הילינג אנרגטי וארומתרפיה

מטפלת אנרגטית, ארומתרפיסטית מוסמכת,

מאמנת ילדים ונוער

מספר טלפון: 0549222639

מחברת הספר "לגלות את עצמי מחדש" – לרכישה

קראתם ואהבתם? אשמח אם תדרגו באמזון – לחצו כאן

להרשמה לניוזלטר – לחצו כאן

לשליחת וואטסאפ – לחצו כאן

לאתר שלי

שתפו את הפוסט

השארת תגובה

מגזין מדור לדור - גיליון החודש
מגזין מדור לדור 129
המלצות החודש
לרכישה
לרכישה
לרכישה
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
צור קשר
advizy.me יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

משחקי חשיבה במבצע - מודעה
הפייסבוק שלנו
האוכל כמשחק
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן