סוכרת

סוכרת-אתי-היכל

למחלת הסכרת השלכות רבות על המצב הבריאותי שלנו והשפעות רבות על שאר תפקודי מערכות הגוף.

מלכתחילה עדיף לא להגיע למצב בו אנו חולים בסכרת אך אם חלילה וחס אנו חולים במחלה רצוי מאוד שיהיה ברשותנו ביטוח בריאות רחב המעניק לנו אפשרות לטפל בעצמינו בצורה המיטבית ביותר.

מספר דוגמאות איך להשתמש בביטוח הרפואי לטובת הבריאות שלנו:יעוץ רפואי של רופא מומחה, רפואה משלימה, תרופות שלא בסל הבריאות, חוות דעת שנייה, בדיקות ועוד.

על כן יש צורך להקדים תרופה למכה ולפני שחולים במחלה כלשהי מצטיידים בביטוח בריאות פרטי על מנת שבעת צרה יהיו ברשותנו האמצעים לטפל בעצמינו ולא לחכות חודשים בתור לרופאים או להתאשפז במסדרון בית החולים.

מידי יום מתפרסמות כתבות על קריסת מערכת הבריאות הציבורית וצערי הרב המצב רק ילך ויתדרדר במציאות הנוכחית ועל כן עלינו להגן על עצמינו.

אני חייבת להתייחס לעוול שנעשה במדינה עם ביטוחי הסיעוד הפרטיים, המדינה ממלאת את פיה מים ולא מגיבה כאשר 3 חברות ביטוח מהמובילות בארץ הפסיקו לשווק את תוכניות הסיעוד הפרטיות, כיום רק חברת מגדל ממשיכה לבטח וגם לא ידוע עד מתי.

זהו צו שעה להצטייד בביטוח סיעודי פרטי יש כיום חלון הזדמנויות אחרון לרכוש אותו אף אחד מאיתנו לא יודע מה צופן לו העתיד ועל כן עדיף שאנחנו נדאג לעצמינו.

שהייה בבית סיעודי עולה בין 10.000 ל 15.000 שח ויותר תלוי ביוקרה של המקום, המקורות למימון שהיה בבית סיעודי פרטי – קצבת זקנה, פנסיה, חוק סיעוד, למעשה כל אחד יצטרך לממן מכיסו הפרטי את ההשלמה, ועל כן רצוי להצטייד בביטוח סיעוד פרטי לכיסוי ההוצאות ושלו בלי צורך להכניס את היד לכיס.

אשמח לענות על שאלות

בברכת בריאות שלמה

אתי היכל ביטוחים – סוכנת בהתאמה אישית

שתפו את הפוסט

השארת תגובה

מגזין מדור לדור - גיליון החודש
מגזין מדור לדור 127
המלצות החודש
לרכישה
לרכישה
לרכישה
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
צור קשר
advizy.me יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

משחקי חשיבה במבצע - מודעה
הפייסבוק שלנו
האוכל כמשחק
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן