מהי שותפות?

גבר ואישה מביטים אחד בשנייה

שותפות היא חיבור של אנשים, או התאגדות עסקית ומשפטית המנהלים ביחד עסק ,או כל דבר אחר במשותף.

לבחור שותף זו משימה רצינית, שותף זה אדם שאני מעריכה, מכבדת, מדבר את שפת הערכים שלי, אני יכולה לסמוך עליו, אדם אמין והרשימה ארוכה.

לעיתים אני מבלה עם השותף יותר זמן בחיי מכל אחד אחר, לא סתם אומרים ששותפות זה יותר מנישואין, מי שמצליח כמובן.

השותפות החשובה בחיים לדעתי היא כמובן עם הפרטנר איתו בחרתי לחיות, להקים משפחה. בשותפות הזו אני מרגישה בטוחה, יודעת שיש לי על מי לסמוך, יודעת שהוא יעשה הכל בכדי שיהיה לי דברים שחשובים לי, יכבד אותי ואני אתייחס באותה מידה לנושאים שחשובים לו, לתחביבים או כל דבר אחר.

בשותפות כזו, אין תחרות ואין אגו. אין תחרות מי עשה יותר, מי פינק יותר, וכדומה, השותפות מבוססת על הידיעה שכל אחד עושה את המיטב, לפי יכולותיו. עצם הידיעה, שאני יודעת שהוא שם בשבילי, היא היא "המתנה" הגדולה של השותפות הזו, ריקוד של זוגיות.

התחושה שהשותף שלי יקטוף את הכוכבים בשבילי, זה בסיס השותפות. לא להתבלבל, זה לא תמיד קורה, בגלל מיליון סיבות ותנאים, אך הידיעה שאם הוא היה יכול לעשות זאת, זה היה קורה. זו החוויה, איתה אני מתהלכת.

שותפות שהבסיס שלה איתן, בנוי נכון, נותן תחושת עוגן וביטחון, עטוף ברגשות חיוביים היא שותפות בריאה, שנבנית עם השנים. אנו מאחלים לכולנו שותפות שכזו, אני רוצה להזכיר לכולנו, צריך לעבוד בזה, זה לא קורה לבד, מעצמו.

איך בוחרים שותף/שותפה מתאימים?

שאלת מיליון הדולר. אני תמיד אומרת לילדיי, פרטנר לחיים זה לא ספר שמחליפים בספרייה, תחשבו טוב אם זה באמת החצי השני שלכם, אם זה מישהו שיש לכם על מה לשוחח איתו, שיהיה לכם על מי לשים את הראש כשתצטרכו, אלו השאלות שיעזרו לכם להחליט כי השאר זה בונוס.

תשאלו את השאלות, היו אמיתיים עם עצמכם, זה מונע אכזבות.

דבר נוסף, קורה שהשותפות לא מצליחה, הדברים לא זורמים, או לאחר כברת דרך משהו שם נכבה, נגמר. קחו אחריות, לכו לגישור, נסו לראות אם ניתן לתקן וללמוד איך לעשות טוב ונכון יותר עבורכם, כי לפרק זה הכי קל.

לא בכל מחיר ממשיכים לקיים את השותפות הזו, אבל אל תוותרו במהירות, ואם וכאשר ניסיתם וזה לא הלך, לא סוף העולם, אבל חשובה הדרך כי כך תדעו מה לא להביא לפרק ב שלכם.

שתפו את הפוסט

השארת תגובה

מגזין מדור לדור - גיליון החודש
מגזין מדור לדור 127
המלצות החודש
לרכישה
לרכישה
לרכישה
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
צור קשר
advizy.me יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

משחקי חשיבה במבצע - מודעה
הפייסבוק שלנו
האוכל כמשחק
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן