יצירת שפיות

תמנון

אני מאוד אוהבת חגים: זמן איכות משפחתי, לפגוש את המשפחה המורחבת, לראות את הארץ, לאכול טוב. עכשיו כעצמאית, הכל דבש! ועדיין זוכרת את התקופה הזאת מאז שהייתי שכירה. ימי חופש וזמני איכות, הכל טוב ויפה, רק שהבלגן של לעבוד, לעצור, לעבוד לעצור, לשכוח איזה יום בשבוע היום, ומה עשית פעם האחרונה שעבדת – היה בית משוגעים!! ואם הבילבול שלי לא היה מספיק, אז גם הבוסים הם רק בני אדם ומבלבלים לא פחות: בפגישה לפני החג בקשו דבר אחד ובמייל לאחריו את היפוכו.

דבר נוסף שאולי תרם להרגשה הלא נעימה הוא המראה של המשרד. במקומות מסויימים יכולתי להוסיף כמעט כל דבר למשרד שלי, ובמקומות אחרים לא: חדרים ללא חלון, לא יכולתי להביא עציץ; בחדרים אחרים לא היה לי מקום לתלות שום דבר על קיר. בחדרים מסויימים הייתי לבד ובאחרים עם אנשים נוספים. ובפעמים שבהם בוצע מעבר חדרים מעט לפני החגים, חוסר היציבות היה מוחלט!

לו היה לי איזה חפץ שיכולתי ליעד אותו לעוגן. לו היה לי משהוא שיכולתי גם לתלות, וגם להניח על השולחן או על המדף, משהו גם מתמיד וגם משתנה לפי מצב רוחי, משהו שלא מצריך תחזוקה או תנאים מיוחדים.
גם אתם מתקשים עם מתכונת של יומיים עבודה, יומיים חופש, יום עבודה שלושה ימים חופש וכן הלאה באופן אקראי? גם אתם מרגישים שהבריאות הנפשית שלכם נפגעת מדרישות הבוס? גם אתם מחפשים עוגן סמלי למצב רוח יציב ונעים? אני מזמינה אתכם ליצור לוח מודעות בצורת תמנון, מקרטון ממוחזר ובצורה, צבע וגודל שהכי יתאימו למשרד שלכם!

היצירה לא מחוייבת לצורת התמנון: כל צורה עם הרבה נקודות אחיזה, מתאימה, כמו למשל בניין מגורים שכל חלון מחזיק הודעה אחרת; או שדה פרחים שעל כל פרח יש הודעה שונה – חושבים על צורה אחרת? מצויין, אתם יצירתיים מאוד! לכו על זה!! והחלק הכי טוב? זה לא חייב להחזיק רק תזכורות והודעות, הלוח הזה יהיה עוד יותר יעיל, אם תתלו בו גם ציטטות יפות שאהבתם, או מילות/משפטי השראה, או עצה טובה שקיבלתם מסבתא.

אז יצירה שפויה שתהיה לכם! 

פרויקט: לוח מודעות תמנון

טכניקה: דקופאז'

ציוד: מספריים, סרגל, מכחול, מכחול דבק

חומרים: קרטון עבה ורך (ארגזי נייר הדפסה, או ארגזי ציוד רפואי), דבק לבן, צבעי אקריליק, חרוזים, פייטים, סרטי סטן ו/או תחרה מדבקות וכו'

 

אופן העבודה:

  • גיזרו מקרטון למחזור את צורת התמנון (שציירתם בעצמכם או הורדתם מהאינטרנט והדפסתם), רק תיחום, בלי יותר מדי פרטים
  • דללו את הדבק במים, חצי-חצי; גיזרו את חתיכות הנייר וכסו את הצורה בשכבה אחת בלבד, של דקופאז'; הניחו להתיבש
  • צבעו את התמנון בצבעים האהובים עליכם. אפשר לצבוע רק את הראש, ולכסות את הזרועות בברקודים
  • ציירו את פרטי הפנים בצורה האהובה עליכם: מחייך, משתגע, כועס וכו'; או גזרו עיניים, פה, אף ממגזינים והדביקו; או ייצרו תווי פנים בהבעות שונות והדבירו להם נעץ קטן מאחור, כדי שלוח המודעות שלכם יהפוך למשחק מהנה (ורומז לבוס לא להתקרב כשאתם מעוצבנים או עצובים😉 )
  • כדי ליצור לוח שעומד על השולחן, גזרו מהקרטון פס בעובי 4-5 ס"מ, צרו ממנו משולש תלת-מימד והדביקו אותו מאחורי הלוח (כמו בסרטון זה: https://www.youtube.com/watch?v=bEW_3kV2SBo ; או כמו זה: https://www.youtube.com/watch?v=ykqAYx6rkes )

תהנו!!! ואל תשכחו ליצור אחד כזה גם ליקיריכם!

אירינה דלח – מדריכה למלאכות יד

054-7512730; [email protected]

RedCat – סדנאות וערכות יצירה

https://www.bizmakebiz.co.il/Home/Products

שתפו את הפוסט

השארת תגובה

מגזין מדור לדור - גיליון החודש
מגזין מדור לדור 127
המלצות החודש
לרכישה
לרכישה
לרכישה
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
צור קשר
advizy.me יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

משחקי חשיבה במבצע - מודעה
הפייסבוק שלנו
האוכל כמשחק
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן