טלפון שבור

שתי ילדות מתלחשות

זוכרים את המשחק טלפון שבור ששיחקנו בילדות? היינו מתחילים במילה ארוכה, מעבירים אותה בלחישה מאוזן לאוזן,  ושואגים מצחוק כששמענו את התוצאה. הפעם האתגר הוא אחר, שלוש מילים, טיפוח, ארמונות חול ובלוג, על פניו אין ביניהם קשר, כל אחת מייצגת עולם אחר. במחשבה נוספת ובהצפת זיכרונות וחוויות הצלחתי לחבר אותן למסלול מרתק. סקרנים? מוזמנים להצטרף למסע בקריאת הכתבה.    

בעבר, אם היו שואלים אותי מה לדעתי הוא טיפוח, הייתי מיד חושבת על קרמים, משחות ואבקות של חברות קוסמטיקה מפורסמות ויקרות. הייתי מדמיינת את עצמי יושבת על כיסא גבוה ומאפרת מקצועית מפזזת סביבי ומכסה אותי בצבעים המדגישים את היופי ומכסים את הראוי להסתיר. לצידי היו מונחות שקיות עם בגדים ואקססוריס תואמים שרכשתי במסע קניות לפני שהגעתי לקוסמטיקה. אחרי בילוי של מספר שעות כאלה הייתי חווה סיפוק ולעיתים הייתי מסיימת בארוחה של אוכל בריא שיסייע לשמור על הגזרה. למען הכנות, אומר שספורט לא היה ברשימה J.

 היום כששואלים אותי מהו טיפוח התשובה שלי היא "נפש בריאה בגוף בריא"

לאחר שנים רבות של לימודים בתחומי המודעות, פיתוח האינטליגנציה הרגשית, הרבדים הרוחניים ושקט פנימי שצומח בתוכי, גיליתי מהו הטיפוח האמיתי, הטיפוח של האני הפנימי שמוצא את ביטויו בתחושת אושר, סיפוק וצחוק מתגלגל, הבחירה לחיות עם חצי הכוס המלאה.

ועכשיו אתם בטח שואלים את עצמכם איך זה מתחבר לארמונות בחול? כל ארמון של חול הוא יצירה אישית תוצר של הדמיון. והארמון חול שלי יכול לשנות את צורתו בהתאם לצרכים השונים שלי. חיבור לשקט הפנימי מאפשר בחירת מסלולים מתאימים לחיים המתמודדים עם הצרכים המשתנים.  החיים מזמנים אתגרים חדשות לבקרים, חלקם  צפויים כמו למשל ילד שנוסף למשפחה או מעבר דירה ולעיתים בלתי צפויים כמו קורונה או זכייה בפייס, היכולת להתמודד בטוב עם האתגרים, היא למעשה בניית ארמון חול חדש מותאם יותר לנסיבות החדשות, וכך לממש את העצמי ואת היכולות לבניית האושר כמו זוגיות, משפחתיות בריאה, מקום עבודה מפרה, חברים ועוד… כל אחד והארמון שלו. היופי של ארמונות החול הוא שתמיד ניתן לבנות אחד נוסף ולעיתים להשתמש ביסודות של הארמון הקודם. באופן דומה גם בחיים מהלך מוצלח תמיד נוסף לארגז הכלים האישי לשימוש חוזר.

ועכשיו מה הקשר לבלוג? לאחר שנים של בניית ארגז כלים המכיל כלים רבים ומגוונים המתאימים  כל אחד להתמודדות עם סיטואציה שונה, מגיעים לבלוג. הבלוג מאפשר מחד לחשוף את החוויות האישיות ואת התובנות שצברתי, ומאידך, הוא מאפשר שיתוף של הכלים שרכשתי ועוזרים לי בהתמודדויות עם האתגרים. בסופו של דבר בלוג הוא סוג של יומן חיים חשוף לכלל המקנה זווית ראיה נוספת לאחר.

כאן מסתיים המסע למילים שנבחרו ונבנה תהליך המתאר כיצד מודעות וטיפוח הנפש מובילה לבניית החיים כארמונות של חול שמסתיים בבלוג החולק את ההבנות עם הכלל.

מאחלת לכם תהליך מרתק שתבנו בו ארגז כלים מלא בדברים טובים בהצלחה!

 

 

שתפו את הפוסט

השארת תגובה

מגזין מדור לדור - גיליון החודש
מגזין מדור לדור 125
המלצות החודש
לרכישה
לרכישה
לרכישה
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
מודעת פרסום של שי מזרחי - מלחמות ה- AI
צור קשר
advizy.me יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

הפייסבוק שלנו
האוכל כמשחק
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן