חופש ריאלי?

ציפורים בשמיים ושרשרת

זוכרים את הימים של החופש הגדול? כשהייתם ילדים וביום הראשון של החופש, התעוררתם מאוחר וידעתם שזהו.. אתם לגמרי נקיים, היומן נגמר, אין שיעורים, אין מבחנים ואין מחויבויות… ההרגשה הזאת של חופש אמיתי!!! מעתה והלאה בחודשיים הקרובים תוכלו לבחור כל בוקר לעשות כל מה שעולה על דעתכם, לזרום לחלוטין לאן שהעולם יקח אתכם.. כמה הרפתקאות צברתם בחופשים הגדולים שלכם? אני מנחש שהרבה יותר מבתקופות הלימודים.

ואז זה נגמר.

לא החופש הגדול נגמר, אלא חיי הילדות והנערות. ידעתם שחופש גדול כבר לא יחזור וחופש בכלל לא נראה כמו קונספט ריאלי חוץ משבוע פה או שם באישור של מישהו בכיר מכם. אתם זוכרים את הרגע שהכתה בכם ההבנה הזאת? שיותר לא תוכלו לתת לקסם בעולם להוביל אתכם להרתפקאות הנפלאות שיש לו להציע. שמהיום ועד גיל הפנסיה צריך לקום באותה שעה לעלות על הכביש, לעמוד עם כולם בפקק ולהביא את הלחם הביתה…

אני מקווה שעוד לא איבדתם תקווה.

נכון החיים הבוגרים הם לא בדיוק ארץ לעולם לא, יש לנו אחריות, כאזרחים, כהורים, כבני משפחה, כחברים ועוד, אבל זה לא אומר שצריך לוותר על הרפתקאות החיים ובעיקר לוותר על הקונספט של חופש אמיתי. השורות הבאות יראו לחלק מהאנשים מופרכות ואולי גם מופרעות, סוג של פנטזיות לא הגיוניות.

אני בחופש גדול.

ואני מכיר עוד כמה אנשים מיוחדים מאוד שהבינו שחופש מתחיל בעצמאות ועצמאות מתחילה בראש ובשליטה פנימית, הכתבה הזו לא מיועדת רק לעצמאים שקוראים את המגזין הזה אבל בעיקר אליכם, בחרתם בעצמאות, פתחתם עסק ועכשיו אתם עדיין מרגישים משועבדים למשימות, לקוחות ולוחות זמנים? אז אולי הגיע הזמן לשנות את התפיסה, זה מתחיל מלבחור את הלקוחות שלכם, כאלו שתאהבו לעבוד איתם ומי שחושב שאין לו עדיין את הפריבילגיה לבחור את הלקוחות שלו עוד עלול ללמוד על בשרו את המחיר של קבלת לקוח לא מתאים. הדרך לחופש הגדול שלכם נמצאת בידיים שלכם, בשביל זה בחרתם להיות עצמאים! כדי לקום עם ההרגשת הטבע והגוף שלכם, ללכת לישון שצריך, לא לאכול בזמנים מוגדרים – אל תוותרו על זה תתחילו משם ותדאגו שהדרך בה אתם עושים עסקים תתיישר עם הרוח החופשייה שלכם וצורכי הגוף.

שתפו את הפוסט

השארת תגובה

מגזין מדור לדור - גיליון החודש
מגזין מדור לדור 127
המלצות החודש
לרכישה
לרכישה
לרכישה
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
צור קשר
advizy.me יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

משחקי חשיבה במבצע - מודעה
הפייסבוק שלנו
האוכל כמשחק
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן