חופשה ואופנה

חופשה-ואופנה

קיץ, חופש, ים, בריכה, מרחבי דשא עצים ופרחים, נופים קסומים של הרים עמקים נהרות ומפרצים, חול לבן ובתולי ועצי קוקוס נישאים מעל ערסלים, שמים כחולים ללא צל של ענן, אידיליה של נפש במנוחה ללא צל של דאגה.
בגדי ים, כובעי שמש רחבים, סנדלים קלילים או סנדלי אצבע ועדיף בכלל בלי. רק להרגיש את החול הרך מתחת לרגליים. ביד תיק נצרים קלוע עם ספר בכריכה דקה ונגן משדר ישירות לאוזניים שירי אהבה שקטים לחיים היפים האלה עכשיו.
קיץ. חופשה.

כמו הכול בחיים, חופשה מוצלחת היא זו שמתוכננת. גם אם בסוף מאלתרים משהו שונה בהשפעת הרגע, תמיד יש את התכנון המקורי לחזור אליו. בחרתם יעד. תתחילו בבירורים על המקומות הייחודיים למקום הזה. היכן הכי מעניין לבקר ולראות. נסו ליצור קשר עם המקומיים. דרך הרשת וחברים. הם יודעים מהם המקומות היפים באמת. הם לאו דווקא המקומות המתויירים ביותר.
אתם מגיעים למקום, נסו להסניף את הייחודיות שלו. לחוות את המאפיין במיוחד לו. לדבר עם האנשים שגרים שם כדי ללמוד את אופיו. תיצרו לעצמכם חוויה שתיקחו אותה חזרה ותישאר בליבכם לנצח. תאספו חוויות! לא חפצים. כשקונים דברים הם מתחילים לאבד מערכם מהרגע שקניתם אותם. אחרי שנה מי זוכר בכלל את המכנסיים או התיק שקנית. אבל בוא נאמר שנסעתם לאילת, נכון שקניון הקרח נראה מפתה… אבל בחיית… אתם באילת! לכו לעשות שייט, סקי מים, שחיה. שחייה עם הדולפינים או צלילה לראות את אי האלמוגים, אלה חוויות שהם אילת נטו! לא רק שלא תשכחו אותם לעולם אלא הם ילכו ויתעצמו ככל שהזמן עובר.
רגע…..כמעט שכחתי שזה מדור אופנה… חחחחח……
טוב, אז דיברנו על תכנון. הוא קריטי כאשר אתם אורזים לכם מזוודה עם בגדי חופשה. כי את הבגדים אתם מתאימים לאופי שלה. חופשת סקי באלפים דורשת בגדים חמים וארוכים. טרמיים. מעיל ומגפיים. לעומת בגדים קלילים ודקים בחופשה באילת או בהוואי או בתאילנד. חופשה הכוללת טיולים רגליים של טיפוס על הרים או רכיבה באופניים דורשת מלתחה של מכנסיים ארוכים ונעליים נוחות ומגנות. ולא לשכוח כובעים. לשמש או לגשם או לשלג. כל חופשה עם הבגדים התואמים לאופייה. לפי מזג האוויר שחשוב מאד לבררו מראש.
מה שבטוח, הכי כדאי לנסוע קליל. עם שילובי בגדים שקל לשלבם אלה באלה. בכמות שמספיקה לחצי מימי החופשה ואפילו לפחות מזה. כי באמת, על מי אני מנסה לעבוד?!! הרי לא נוותר על השופינג לגמרי….. אז תשאירו מקום במזוודה!!!
חופשה נעימה וקיץ כיפי!

רבקי גורביץ , מעצבת אופנה וסטייליסטית 054-4714722

שתפו את הפוסט

השארת תגובה

מגזין מדור לדור - גיליון החודש
מגזין מדור לדור 127
המלצות החודש
לרכישה
לרכישה
לרכישה
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
צור קשר
advizy.me יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

הפייסבוק שלנו
האוכל כמשחק
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן