חברות

יש שיר ברדיו שנקרא "איפה הרומנטיקה". כן, פעם הייתה רומנטיקה, אני זוכר את עצמי בכיתה ה' או ו' הייתי כמובן בחור ביישן ולא הכרתי אף בחורה. עד שפעם חזרתי הביתה ברחוב הרצל ירושלים וניגשה אלי ילדה מאחור בשם ליאת וביקשה ממני חברות ומרוב בהלה, אני אמרתי לה "שטויות" כי התביישתי וברחתי בריצה לצד השני של הכביש. לימים שחשבתי על זה אמרתי לעצמי "אוף למה הייתי כזה ביישן, היא הייתה כל כך חמודה ובכלל השארתי אותה עצובה" זה פשוט הפתיע אותי כשהיא באה אלי מאחור במפתיע במעבר החציה.

אז גם אני הייתי בצד של מבקש החברות, כששלחתי מכתב לבחורה כשהיינו כבר בני 14 וקיבלתי סירוב ממנה, אבל היא אמרה לי שהיא תסכים רק להיות ידידה שלי. קיבלתי את הפשרה הזאת לפחות להיות לידה כי הייתה בחורה נורא יפה.

זאת הייתה הרומנטיקה של פעם!
מה יש לנו היום? מישהי הציעה לי בפייסבוק חברות….ואנחנו חושבים שכאילו האדם באמת התעניין בנו. זאת מיניפולציה של פייסבוק כדי להגדיל חברים, כדי להגדיל פעילות.

מה שחשוב שתדעו בחברות הזאת שכל חבר שיש לכם, אנו צריכים לחמם את מערכת היחסים, כמובן אם אתם מעוניינים בקשר אתו. זה אומר להתעניין בפוסטים שלו, לשלוח לייקים תגובות ושיתופים. התהליך הזה יוביל לחברות אמיתית. אז יש יתרון בחברות בפייסבוק!

 

שתפו את הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב print

השארת תגובה

גיליון החודש
שער מגזין 95
המלצות החודש
פרסומות
צור קשר
הפייסבוק שלנו
האוכל כמשחק
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן