חברות

אישה מחזיקה טאבלט ומסמנת לייק - פייסבוק

Powered by Textkol.com

יש שיר ברדיו שנקרא "איפה הרומנטיקה". כן, פעם הייתה רומנטיקה, אני זוכר את עצמי בכיתה ה' או ו' הייתי כמובן בחור ביישן ולא הכרתי אף בחורה. עד שפעם חזרתי הביתה ברחוב הרצל ירושלים וניגשה אלי ילדה מאחור בשם ליאת וביקשה ממני חברות ומרוב בהלה, אני אמרתי לה "שטויות" כי התביישתי וברחתי בריצה לצד השני של הכביש. לימים שחשבתי על זה אמרתי לעצמי "אוף למה הייתי כזה ביישן, היא הייתה כל כך חמודה ובכלל השארתי אותה עצובה" זה פשוט הפתיע אותי כשהיא באה אלי מאחור במפתיע במעבר החציה.

אז גם אני הייתי בצד של מבקש החברות, כששלחתי מכתב לבחורה כשהיינו כבר בני 14 וקיבלתי סירוב ממנה, אבל היא אמרה לי שהיא תסכים רק להיות ידידה שלי. קיבלתי את הפשרה הזאת לפחות להיות לידה כי הייתה בחורה נורא יפה.

זאת הייתה הרומנטיקה של פעם!
מה יש לנו היום? מישהי הציעה לי בפייסבוק חברות….ואנחנו חושבים שכאילו האדם באמת התעניין בנו. זאת מיניפולציה של פייסבוק כדי להגדיל חברים, כדי להגדיל פעילות.

מה שחשוב שתדעו בחברות הזאת שכל חבר שיש לכם, אנו צריכים לחמם את מערכת היחסים, כמובן אם אתם מעוניינים בקשר אתו. זה אומר להתעניין בפוסטים שלו, לשלוח לייקים תגובות ושיתופים. התהליך הזה יוביל לחברות אמיתית. אז יש יתרון בחברות בפייסבוק!

 

שתפו את הפוסט

השארת תגובה

מגזין מדור לדור - גיליון החודש
מגזין מדור לדור 125
המלצות החודש
לרכישה
לרכישה
לרכישה
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
מודעת פרסום של שי מזרחי - מלחמות ה- AI
צור קשר
advizy.me יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

הפייסבוק שלנו
האוכל כמשחק
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן