וונדר וומן

אשת עסקים עולה במדרגות כתובות גידול בקריירה

מחקרים רבים מוכיחים כי חברות שנשים מובילות אותן, משפרות את ביצועיהן הפיננסיים ומרוויחות יותר כסף. נקודה. הוכח גם שככל שמספר הנשים בהנהגת החברות עולה, הסיכוי שהחברה תצליח עולה.

החודש בכל העולם מציינים את יום האישה הבינלאומי. כשבוחנים את הנושא של נשים ועסקים מזהים כמה דפוסים מאוד בולטים:

  • אין מספיק נשים חזקות ובולטות בעולם העסקים בכלל ובתחום הפיננסי והכלכלי בפרט.
  • היכן שיש יותר נשים ויש יותר איזון בין גברים לנשים – בין אם זה בהנהלות של חברות, בוועדות השקעה, בדירקטוריונים או בדבוקות השליטה של חברות – הביצועים שם פשוט טובים יותר.

למה זה קורה ואיך ניתן להגביר את היתרונות של הגיוון המגדרי בעסק שלך?

"אם יש לך שתי עיניים, למה שתשתמש רק באחת מהן?" – זוהי תמצית הגישה שראג'ה אל גורג, אחת מנשות העסקיות המצליחות בדובאי מציגה בספרה האוטוביוגרפי. זוהי לדבריה, הגישה שעל פיה נוהג עולם העסקים בארצה.

זוהי בעיניי התמצית של הסיבה שפשוט אסור לוותר על נוכחות נשית במקומות רבי השפעה כמו הנהלות, ועדות השקעה, דירקטוריונים וכד'. נשים, במיוחד אלו שמגיעות מהתחום הפיננסי מצליחות לשלב את ההבנה של הסיטואציות המורכבות השונות שמאפיינות את עולם העסקים המהיר, ההפכפך והכוחני ומתוך ההבנה של למה לא תמיד מוצאות את הדרכים לאיך כן.

שיתוף במידע, בחינת חלופות, גמישות מחשבתית ויצירתיות, תוך הקשבה לצרכי הסביבה הן תכונות שבולטות יותר בקרב הנשים ועוזרות רבות לשפר ביצועים בחברות עסקיות.

"אם אתה רוצה שמשהו ייעשה היטב, תן את המשימה לאדם עסוק" אמר פעם צ'רצ'יל.

אין ספק שהיום, אחרי המהפכה הפמיניסטית נשים הפכו לדמויות עסוקות במיוחד, המשלבות בחיי היום יום שלהן הורות מעורבת וקריירה תובענית, לעתים לצד פעילות חברתית בקהילה ובשמירה וטיפוח הזוגיות.

ריבוי התפקידים והכובעים מאפשרים לנשים לחדד את יכולות הניהול שלהן, וכשזה מגיע לניהול פיננסי, שם בעיניי הן מצטיינות במיוחד, בזכות שיקול דעת ומשנה זהירות שהן נוקטות, לצד נטילת סיכונים מחושבים, מנוהלים ומבוקרים.

לכן, המלצתי לחברות בבעלות גברית, שיש בה הנהלות שמורכבות בעיקר מגברים, לשלב בפעילותם העסקית כמה שיותר וונדר וומניות פיננסיות מודרניות שיכולות בדרכן העדינה, לדייק את העשייה העסקית, לתרום רבות להצלחת הפעילות העסקית של החברות.

רוצים לשמוע יותר איך יוליה לוי, כותבת המאמר ומייסדת https://www.finallycontrol.com יכולה לסייע לחברה שלכם בתכנון עסקי פיננסי אסטרטגי וניהול כספים? מוזמנים לתאם שיחת הכרות בלינק הבא: https://calendly.com/yulia-levy-cpa

שתפו את הפוסט

השארת תגובה

מגזין מדור לדור - גיליון החודש
מגזין מדור לדור 127
המלצות החודש
לרכישה
לרכישה
לרכישה
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
צור קשר
advizy.me יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

משחקי חשיבה במבצע - מודעה
הפייסבוק שלנו
האוכל כמשחק
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן