הגלריה החדשה לאמנות ישראלית שנפתחת לאחרונה בחצרות יפו תל אביב FUN ART GALLERY משיקה 2 תערוכות חדשות:

גלריה חדשה לאמנות בחצרות יפו ושתי תערכות חדשות

תערוכת יחיד: 'חלומות ומציאות' במקביל ל'פסטיבל אגדות ובובות'

הגלריה החדשה לאמנות ישראלית שניפתחה  לאחרונה  בחצרות יפו, ע"י איגוד אמנים 'יונייטי ארט',  תציג במהלך מאייוני 2023 שתי תערוכות חדשות המיועדות לקהל הרחב:

תערוכת יחיד של האמן  אדוארד ברסלר: "חלומות ומציאות" החושף עולם שנוצר על גבול המציאות והדמיון. התערוכה החדשה כוללת עבודות ציור שמוביל המכחול או העיפרון של האמן, המרגיש כל שינוי קטן ביקום,  והוא פורט על מיתרי  הכאב, שמחה, אהבה וספקות.

אדוארד ברסלב התמחה כאמן תפאורה ונכנס לעולם התיאטרון, צלל לאווירת אומנויות הבמה והפקות תיאטרון. הייחודיות של עבודת התפאורה היא היכולת לעבוד בטכניקות וחומרים שונים ולצלול למעמקי התקופות. עם הגעתו לישראל עסק אדוארד ברסלב באופן פעיל בציור, גרפיקה, איור, קריקטורה ואמנות שימושית, אך הז'אנר האהוב על האמן הוא גרפיקה.

לדברי אדוארד על התערוכה החדשה: "העבודות שלי נוצרות על גבול הממשי. בתהליך היצירה אני תמיד שם דגש על מקוריות הרעיון ויסודיות הביצוע. מה שמניע אותי הוא עולם המוסיקה, פרוזה ושירה, ולעתים קרובות אני מקבל השראה מהשירים שלי". לדבריו: "הרצון העז להתמסר למקצוע האמן לא עזב אותי אף פעם, וזו הרגשה טובה ומספקת לראות שהחזון מתגשם".

תערוכת היחיד של האמן אדואר ברסלב: "חלומות ומציאות" תתקיים  החל מה 22/5 עד  17/6 –  לקהל הרחב ללא תשלום.

במקביל, לתערוכת היחיד,  תוצג בגלרייה תערוכה נוספת המיועדת לילדים ולכל המשפחה שתיפתח תחת השם: "פסטיבל האגדות והבובות"-   הנותן למבקר הצצה לעולם האגדות שיצרו באהבה גדולה עשרות אמנים ישראליים. הפסטיבל כולל מגוון רחב של יצירות, בינהם:  קולאז'ים, איורים, בובות אמן, צעצועים, קישוטים,  ספרים, ציורים ועוד. כמו כן הפסטיבל יכלול בגלרייה סדנאות אמן לילדים ולמבוגרים.

את שבוע 'פסטיבל האגדות והבובות'  יחתום יריד חגיגי:  HAPPY FAMILY שיערך ב-2 ביוני בין השעות 10:00-18:00.

פסטיבל האגדות והבובות יערך בגלריית האמנים Fun Art Gallery בחצרות יפו, החל מה 24/5 עד  2/6,– פתוח לקהל הרחב ללא תשלום.

רקע על הגלרייה החדשה:  FUN ART GALLERY

הגלריה החדשה : FUN ART GALLERY משתערת על שטח של כ  250 מ"ר  והיא כוללת חלל אופן סייפס ענק במסגרתו יוצגו תערוכות מתחלפות מידי חודש לקהל הרחב.  התערוכות יעסקו באומנות מודרנית,  בתערוכות  ציורים, אמנות  פלסטית, תערוכות פיסול, תערוכות  דיגיטליות ועוד, רק של אמנים ישראלים.   

כמו כן הגלרייה כוללת מתחמים מיוחדים המיועדים לירידי אמנות, כיתות אמן, סדנאות, מפגשים יצירתיים, פסטיבלים  ועוד.  בהמשך, הגלריה תשמש  גם לאירועים/ כנסים  עד 100 איש.

מריה פרייגר ממקימי הגלרייה ומנכ"ל איגוד האמנים Fun Art CommUNITY  מסרה: לרגל חגיגות 10 שנים להקמת האיגוד אמנים, החלטנו להקים גלריית אמנות שתהווה פלטפורמה לקידום היוצרים והאמנים בישראל. הגלריה החדשה בלב יפו תהפוך למרכז אמנויות שמטרתו להנגיש תרבות לקהל הרחב ולחשוף אמנים יצירתיי" . לדבריה: "אנו  נרגשים  לפתוח  את  הגלריה בלב חצרות יפו,  עבור האיגוד זהו ציון דרך משמעותי בהנגשת התרבות לקהל הישראלי".

איגוד האמנים FUN Art CommUnity נוסד לפני 10 שנים כאגוד חברתי לא מסובסד, ביוזמת הגב' מריה פרייגר, המוקדש לעשייה וקידום יוצרים ואמנים, אשר חרט על דגלו שתי מטרות עיקריות: לתת במה והזדמנות ליוצרים להציג את עצמם ואת כישוריהם ולהעניק לאנשים חופש אמיתי של יצירתיות, השראה ושמחה.

גלריית האמנות Fun Art Gallery ממוקמת בחצרות יפורח' שלמה  2 יפו.

שעות פעילות הגלריה: ימי בה' בין השעות  12.00-20..

ביום ו מ10.00 עד 18.00

https://www.facebook.com/unityartproject

לפרטים נוספים: ברדניאלה רייבנבך תקשורת: 03-6360000

שתפו את הפוסט

השארת תגובה

מגזין מדור לדור - גיליון החודש
מגזין מדור לדור 127
המלצות החודש
לרכישה
לרכישה
לרכישה
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
צור קשר
advizy.me יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

משחקי חשיבה במבצע - מודעה
הפייסבוק שלנו
האוכל כמשחק
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן