גיבורי על

אישה חיד קיר וצללית אישה עם גלימה על הקיר

כולנו מכירים גיבורי על: סופרמן, ספיידרמן, באטמן… שאלתם את עצמכם פעם, מה כל כך מיוחד בהם? למה הם מרתקים אותנו? למה ילדים אוהבים להתחפש לדמויות של גיבורי על? ובכלל מי הם אותם גיבורי על?

אז קודם כל גיבור על היא דמות בדיונית, אך בדרך כלל אנושית, חזקה ובעלת יכולות על – אנושיות, לרוב יוצאת למשימות נגד הרעים הרוצים להזיק לאנושות.

ובכן, מה אם כך כל כך קורץ לנו? העוצמה שלהם, הכח להיות חזק יותר מכולם, היכולת שלהם לעזור לחלשים ולזכות באהדה והוקרה אנושית.

האם את/ה היית רוצה להיות גיבור על? ואם כן, איזו דמות ומה הסיבה לכך?

אני אישית לא הייתי מתנגדת להיות סופר-וומן, לעוף ולראות את העולם היפה שלנו במבט הציפור…

אז נכון לעוף אני לא יכולה (אולי בעוד כמה שנים גם זה יקרה…), אבל אני בהחלט מאמינה שיש בנו המון כוחות עוצמתיים שאנו בכלל לא מודעים שהם קיימים. רובנו לא באמת מנצלים את הפוטנציאל הטמון בנו!

לאורך החיים שלנו אנו מפתחים מספר כישורים, בוחרים מקצוע לחיים ומתמקדים בלפתח אותו, מה שנקרא להתמקצע. לרוב, אנו מגדירים לעצמנו יעדים שהם ברי השגה ולא באמת עושים מאמץ לצאת מאזור הנוחות אל העבר הלא נודע.

אז בזכות הקורונה, בימים אלו ממש, היקום זימן לנו הזדמנות מעולה לצאת למסע פנימי ולמצוא שם המון כוחות על חדשים. תסמכו על עצמכם שאתם יכולים להתמודד עם כל משבר! כשיש בנו רצון, נחישות ותשוקה חזקה להצליח במשהו, אנו יודעים לגייס את כל הכוחות והמשאבים הדרושים לכך!

הגיע הזמן לעוף על החיים! בהצלחה לכל גיבורי העל.

 

 

שתפו את הפוסט

השארת תגובה

מגזין מדור לדור - גיליון החודש
מגזין מדור לדור 130
המלצות החודש
לרכישה
לרכישה
לרכישה
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
צור קשר
advizy.me יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

משחקי חשיבה במבצע - מודעה
הפייסבוק שלנו
האוכל כמשחק
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן