אופנה בשלכת

Depositphotos_80281248_Small

אני כל כך אוהבת הפתעות! במיוחד הקטנות העדינות האלה שנוחתות עלי משמים ומבשרות על תקופה חדשה שמתחילה לה בחיי.
כמו הטיפה הראשונה של היורה שנוחתת לה על האף ותופסת אותי בבגדים קלילים של קיץ, לא מוכנה בעליל לחברותיה שבאות במרץ אחריה ואומרות לי: זהו, נגמרה תקופה. מהרי, רבקי, התכונני לזמנים חדשים!
והנה מגיע לו הסתיו על כל גווניו המדהימים של הטבע. שמלבד האביב, הוא צבעוני ויפהפה בצורה עוצרת נשימה. הכתום והסגול. כחול פטרול – ג'ינס, ירוק זית ובג'. אדום ואפור, המלווים בריח הגשם ששוטף את כל האבק והלכלוך ומשאיר לנו עולם נקי ריחני ומלא צבע!
גם אנחנו מתחלקים לעונות. לפי המראה והתכונות שלנו. וכך יש לנו היכולת לדעת אלו צבעי בגדים יציגו אותנו במיטבנו. וזה בפירוש לא (רק) שחור!!! צבע נכון המותאם לנו יעשה את העבודה במושלמות.
אז לכל הג'ינג'ים/יות שבינינו בעלי העור והעיניים הבהירים, זו העונה שלכם!! צבעי הסתיו הם לגמרי אתם בשיא, מה גם שצבעי הסתיו חזקים מאד באופנה העכשווית. סריגים ושמלות, חצאיות ומכנסיים בצבעים חלקים של סגול חציל, בז, צהוב חרדל, ירוק בקבוק עד הזית, כתום ובורדו וכמובן הג'ינס. בבדים ומרקמים רכים של ז'מס וסריגי לייקרה נמתחים ונוחים. כדאי לכם להישאר איתי בפוסטים הבאים בפייסבוק בקבוצה של "מדור לדור" שם אלביש אתכם יפים לימים כיפיים של סתיו כל השנה.

רבקי גורביץ, בעלים של 'יוניק תכשיטים' רח' כנפי נשרים 24 ירושלים. 052-4714722

https://m.facebook.com/Unique-jewelry-%D7%AA%D7%9B%D7%A9%D7%99%D7%98%D7%99%D7%9D-1091244707557063/

שתפו את הפוסט

השארת תגובה

מגזין מדור לדור - גיליון החודש
מגזין מדור לדור 127
המלצות החודש
לרכישה
לרכישה
לרכישה
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
צור קשר
advizy.me יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

משחקי חשיבה במבצע - מודעה
הפייסבוק שלנו
האוכל כמשחק
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן