תערוכת חדשה: 'העת לפרוח'

דוגמניות צועדות עם שמלות צבעוניות

“הפרחים ישובו לפרוח, תראה שיהיה טוב, יהיה טוב,

גם מתוך החושך יידלק האור” (יסמין מועלם)

תערוכה חדשה תיפתח ב 16.4 בקניון עופר רמת אביב תחת השם: "העת לפרוח", העוסקת חצי שנה אחרי שמחת תורה, ו"השבת הנוראה", בחג האביב, חג הפריחה.   

במסגרת התערוכה 8 מעצבי אופנה ישראליים, מובילים, יחשפו שמלות אביביות שעוצבו בהשראת  שירה המפורסם של יסמין מועלם:  “הפרחים ישובו לפרוח, תראה שיהיה טוב, יהיה טוב,  גם מתוך החושך יידלק האור”. בין המעצבים המשתתפים בתערוכה החדשה הם:  קיי לונג, אסף פרן, אביעד הרמן, דילן פריינטה, דרור קונטנטו, שי טובול, דורית שדה, רונן חן, רומי ספקטור מדה רוקוקו, שרון טל משכית – לרזילי .

התערוכה ממחישה יציאה מהחושך הגדול שאנו חווים כמדינה, לאנרגיות חדשות. כעת,  שמגיע האביב וההתחדשות, העבודות המוצגות בתערוכה מלאות בצבעוניות, אופטימיות, והבטחה להתחלות חדשות. כמו גם  חלק מהמעצבים  מציגים גוונים תוססים של אביב עם המון  תקווה,  אופטימיות, נקודת מבט רעננה,  וציפייה לעתיד טוב יותר.

פרטי האופנה יוצגו על בובות לצד פרחים ענקיים מנייר של המעצבת הידועה מירב פלג, המעניקים למבקרים דימוי של הטבע המתעורר מתרדמתו, ומזכיר,  שגם אחרי הזמנים האפלים ביותר, יש הבטחה להתחלות חדשות. כמן כן לצד הבובות יוצגו צילומי אופנה עם הדוגמנית ג'סיקה אלטר, בת הזוג של בן שמעוני ז"ל, שנרצח במסיבת נובה, בעת שחילץ  מהזירה אנשים.  הצילומים בכיכובה יציגו לאחר חצי שנה של האסון את  שמלות האביב, התקווה  והפריחה.

לדברי אוצרי התערוכה: יואב מאיר וגילי סיוון: "האביב מביא איתו לא רק שינוי במזג האוויר אלא גם התחדשות רוחנית באמצעות כוחה המרפא של אופנת האביב הצבעונית. כשהטבע פורץ בפריחה תוססת וצמיחה ירוקה, כך גם המלתחה מתעוררת לחיים עם קליידוסקופ של גוונים. שילובי הצבעים העזים בבחירת הלבוש משמשת כחוזק לנשמה, מרים את מצב הרוח ומחדש את השקפת החיים שלנו. לאופנת האביב הצבעונית יש את היכולת לרומם ולהמריץ אותנו. באמצעות הפעולה הפשוטה של עיטור עצמנו בגוונים מרהיבים, אנו מאמצים את האופטימיות והחיוניות שהאביב מסמל, ומאפשרים לנו לצעוד קדימה בביטחון ובשמחה אל העונה החדשה".

עוד אמרו האוצרים: "למרות שהתערוכה ססגונית וצבעונית אנו  לא שוכחים את החטופים והחטופות, ההרוגים וההרוגות, הפצועים והפצועות, כולם בלב כולנו מתפללים לשובם של החטופים, מנוחתם של ההרוגים ורפואתם של הפצועים".

התערוכה תוצג בקניון עופר רמת אביב ברחבת מייקל קורס החל מה 16.4.2024 עד ה 30.4.2024


פתוח  לקהל הרחב – כניסה חופשית 

שתפו את הפוסט

השארת תגובה

מגזין מדור לדור - גיליון החודש
מגזין מדור לדור 128
המלצות החודש
לרכישה
לרכישה
לרכישה
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
צור קשר
advizy.me יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

משחקי חשיבה במבצע - מודעה
הפייסבוק שלנו
האוכל כמשחק
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן