תערוכה חדשה: "אביב מתעורר"

חולצות צבעוניות תלויות מצוירות

"פרחי האביב הם חלומות החורף, שעליהם אנו מספרים בבוקר,

בשבתנו ליד שולחן המלאכים" (ח'ליל ג'ובראן)

תערוכה חדשה תיפתח ב 7 לאפריל בגלריית עופר רמת אביב: "אביב מתעורר", העוסקת בבחינה מחדש של המושגים הקשורים לחג הפסח: חירות, התחדשות, אביב וצמיחה, על רקע המציאות הישראלית העכשווית הטעונה והמורכבת.

4 אמניות ישראליות מביעות דרך יצירותיהן את השאיפה אל ימים של שגשוג ופריחה, במישור האישי והקולקטיבי, דרך הפניית מבטן והתמקדות בראיית הטוב והאור.

האמניות המציגות:   לינוי יעקב, אמנית החולקת את זמנה בין ניו יורק לישראל –  מציגה בתערוכה החדשה  אמנות מודרנית, צעירה, עכשווית, בסגנון הפופ ארט. היא מבטאת ביצירותיה תחושות שמתעוררות בה, אשר באות לידי ביטוי על הבד בצבעוניות רבה, חזקה, אקספרסיבית ובתנועות מכחול חופשיות.

שרית מאייר , אמנית ומדריכת טיולים בארץ ובעולם ,  חושפת מפגש עם עמים שונים ותרבויות רבות בהם טיילה ברחבי תבל והשפיע על אורח חייה ופילוסופיית החיים שלה.  בתערוכה מציגה מאייר ציורים שלה מצילומי נופים ואנשים שניקרו בדרכה ובתקופת הקורונה, כשהיתה עצירה מוחלטת בענף התיירות.  היא החליטה ליישם חלום ישן ולצייר את התמונות שצילמה.

הולי קוזלובסקי לוי , אומנית מהצפון , מציגה ציורים גדולים וברובם פנים של נשים עזות מבט, בקלוז אפ, בסגנון הפופ-ארט. נשים צעירות, מודרניות שלא מפחדות לבטא חושניות ותשוקה.

גלית וטורי , אומנית ומעצבת פנים , מציגה ציורים בעיקר בשמן על בד. ציוריה בפורמט גדול עוסקים בנשיות, בעלי חיים ונופים, וניכר בעבודתה הרצון להשתחרר מכבלים ולבחור בצורה חופשית את הנושאים והסגנון. עבודותיה עתירות אור וצבע ומביעות מנעד רחב של רגשות מאיפוק ועד סערה ואכספרסיביות. 

אוצרת התערוכה: איילת אמוראי בירן

התערוכה תתקים לקהל הרחב בגלריית עופר רמת אביב החל מה 7.4.2024 עד ה 30.4.2024

ב-15.4.24 תתקיים הרמת כוסית חגיגית לרגל פתיחת התערוכה, בשעה 19:00,

ברחבה החיצונית של עופר רמת אביב

הכניסה לתערוכה חופשית.

פרטים נוספים אילנה: דניאלה רייבנבך תקשורת: 03-6360000

שתפו את הפוסט

השארת תגובה

מגזין מדור לדור - גיליון החודש
מגזין מדור לדור 128
המלצות החודש
לרכישה
לרכישה
לרכישה
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
צור קשר
advizy.me יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

משחקי חשיבה במבצע - מודעה
הפייסבוק שלנו
האוכל כמשחק
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן