שינויים

אני יושבת ומסתכלת באלבומי התמונות הישנים שלי, וקולטת שהשינויים בחיי היו תמיד מסונכרנים עם השינויים בגופי. לטוב ולמוטב… השמנה באה כתוצאה משינוי. ולאו דווקא לרעה. היו שם הריונות ולידות. לילות ללא שינה, ותקופות מאתגרות, וההרזיה הגיעה אחרי שהחלטתי לשים גבולות בחיים שלי ולעשות בהם סדר.
כל פעם שזה קרה, קרו כל מיני דברים טובים מסביב. מעבר להרגשה המדהימה שקבעתי מטרה וכבשתי אותה, שזה הפרס הגדול. הדיבידנד היה שנראיתי מליון דולר, על כל הנלווה לכך….
מה קורה לנו בפנים עם השינויים גופניים האלו?
החשוב והקריטי ביותר הוא לאהוב את עצמינו בכל מצב. להבין, להכיל, ללטף ולחבק.

למה הכוונה?
אם השמנת, וזה בדר"כ ממצב מאתגר, אם את מענישה את עצמך בלבישת אוהלים וסמרטוטים, את מעמיקה את חוסר האונים שלך כשאת האינקויזיטור של עצמך!! בחירת בגד בדגם ובצבע שמחמיא לגזרה הנוכחית שלך מבטא את ה"מגיע לך להיות יפה!!" על כל המשתמע מכך!!
ולהיפך. אם עבדת קשה ורזית. היצבת מטרה וכבשת אותה. למה לעזאזל להצר את הבגדים "השמנים" שלך? במח הויזואלי את עדיין שם! שמנה! זה הזמן לפנק את עצמך בבגדים חדשים המהווים פרס וצל"ש ליכולת שלך לעשות שינויים בחייך!! מגיע לך בענק!!
כן, אני שומעת את המכשפה בירכתי מוחך אומרת: "ומה עם תשמיני חזרה?" אל דאגה, גריזלדה, הבגד המהמם יקרוץ לך כל פעם מהארון, הוכחה ניצחת ליכולותיך האמיתיות!!

שתפו את הפוסט

השארת תגובה

גיליון החודש
שער מגזין 106
המלצות החודש
לרכישה
לרכישה
לרכישה
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
פרסומות
צור קשר
הכל מתחיל בך - הקול הגברי - באנר פרסום לקבוצת פייסבוק
סיגל גבאי, מלווה להתפתחות מקצועית ואישית, מאמנת מוסמכת, מאסטר ל- NLP.
הפייסבוק שלנו
האוכל כמשחק
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן