שחרור רגשי

בחור חובק צווארו

שחרור לרוב הוא יציאה לחופשי ממוסד, או לחילופין קבלת עצמאות, או שחרור פיזי, או פתיחת מצב מחשבתי, או רגשי או התנהגותי. הפעם בחרתי להתייחס לשחרור רגשי, שבאופן טבעי משפיע ברמה הפיזית, המחשבתית וההתנהגותית גם יחד.
הצורך הבסיסי בשחרור רגשי מגיע מכך, שרוב שעות היממה, אנו עסוקים בקליטת מידע מהסביבה, ולא עוצרים לאפשר ניקוי ועיבוד המידע הזה. למרות תחושת הלחץ המהווה איתות אזהרה, שיש לעצור ולשחרר את המצב הרגשי, לפני תחילת תופעות פיזיות שליליות.
מצבים נוספים של הצורך בשחרור מגיע מאירועים שהתרחשו בעבר, וגורמים לחסימה. הבאה לידי ביטוי בכעסים, תחושות תסכול, רגשות אשם ועוד שלל רגשות שליליים. הסיבה להישארות הרגש השלילי היא חוסר הצלחה לעבד כראוי את החוויה. אם עקב הצפת מידע, או/ועקב עוצמת האירוע, ולרוב חוסר מודעות לחשיבות הדבר.
"… יותר קל להדחיק ולשכוח… בשביל מה לעבד חוויה?.." זו שאלה שאני נשאלת רבות. התשובה המגיעה מתוך ניסיוני האישי והמקצועי היא, שרגש שלא נותנים לו מקום, לא נעלם, אלא נשאר ומחכה. לרוב הוא ממשיך לגדול, כי מתחברות אליו עוד חוויות חיים. הבעיה העיקרית שהוא מנהל את חיינו, מעורר פחדים וחששות לעשות שינוי, ולחיות בשקט ובשלווה.
עולמות האימון וה – NLP, כוללים בתוכם טכניקות נפלאות לעיבוד חוויה רגשית, ומאפשרים היצע רחב יותר לשחרור רגשי. עובדה זו מאפשרת להתאים לכל אדם בכל גיל את הטכניקה הנכונה לו.
הפעם, בחרתי לשתף אתכם בטכניקות אימון NLP לשחרור מתח ורוגע נפשי
רצ"ב תמונות לטכניקות הפיזיות.
לחיצה על הקישור למעבר לתהליך הרפיה משחרר: http://katzr.net/3bb8c4
שחרור נעים…
רחל סטיקלרו

שתפו את הפוסט

השארת תגובה

מגזין מדור לדור - גיליון החודש
מגזין מדור לדור 127
המלצות החודש
לרכישה
לרכישה
לרכישה
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
צור קשר
advizy.me יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

משחקי חשיבה במבצע - מודעה
הפייסבוק שלנו
האוכל כמשחק
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן