'פסטיבל הרימון' הפסטיבל פתוח לקהל הרחב במהלך ראש השנה וחגי תשרי בגלריית יונטי ארט ביפו ת"א

רימון מקרמיקה

"פסטיבל הרימון" יערך לרגל ראש השנה וחגי תשרי, בגלריית האמנים יונטי ארט GALLERY, שביפו. הפסטיבל יערך החל מה 1.9.2023  עד ה 7.10.2023  ופתוח לקהל הרחב.    

'פסטיבל הרימון' מיועד לכל המשפחה והוא יחשוף עשרות עבודות של אמנים ישראלים שייצרו אמנות בהשראת הרימון, אחד הסמלים הבולטים ביהדות

לפרי הרימון, מייחסים משמעויות רבות, בעיקר בראש השנה ובחגי תשרי, ומסמל בתרבויות שונות שפע, הרמונייה, אחדות, פריון, יופי, בריאות וחוכמה. כמו כן הוא נמנה עם שבעת המינים.  בשל יופי הפרי וערכיו הסמליים, נפוץ השימוש בצורתו לעיטור מבנים, מטבעות, לבוש וכמובן אמנות.   

הפסטיבל כולל מגוון אדיר של יצירות מתחומים שונים שיצרו אמנים ובעלי מלאכה, והוא כולל אוסף של עבודות ססגוניות ומרתקות  שניתן להנות מהרימון בצורות שונות ומגוונות. בין הייצירות שיוצג בפסטיבל: ציורים, איורים, פסלים, עבודות חימר וקרמיקה, צילומים, עבודות זכוכית,  מעצבי תיקים, תכשיטים, אביזרי אופנה ועוד.

כמו כן  הפסטיבל  יכלול ירידי אמנים עם מבחר ענק של מתנות המיועדות לראש השנה ולחגים, יפתחו כיתות אמן וסדנאות, יערך ערב טעימות "אמנות היין", ערב שירה ופיוט, מופע מוסיקלי של אמיל חצ'טוריאן, מופע להקת בלט ישראלי, ערב קלפי טארוט ומומחי טיפול אלטרנטיבי ועוד ועוד.

אירוע הפתיחה החגיגי יתקיים בתאריך ה-5 בספטמבר, בין השעות 17:00-21:00, במסגרתו בית האופנה  IMG Style   יציג קולקציה שנוצרה במיוחד לפסטיבל.

פסטיבל  הרימון יערך  על ידי  איגוד האמנים FUN Art CommUnity אשר נוסד לפני 9 שנים כאגוד חברתי לא מסובסד, ביוזמת הגב' מריה פרייגר, המוקדש לעשייה וקידום יוצרים ואמנים, אשר חרט על דגלו שתי מטרות עיקריות: לתת במה והזדמנות ליוצרים להציג את עצמם ואת כישוריהם ולהעניק לאנשים חופש אמיתי של יצירתיות, השראה ושמחה.

פתוח לקהל הרחב החל מה 1.9.2023 עד ה 7.10.2023 – הכניסה חופשית

גלריית Fun Art Gallery, רח' שלמה 2, חצרות יפו.

5 עד 30 בספטמבר, בין השעות 17:00-21:00

פרטים נוספים: ברדניאלה רייבנבך תקשורת: 03-6360000

שתפו את הפוסט

השארת תגובה

מגזין מדור לדור - גיליון החודש
מגזין מדור לדור 128
המלצות החודש
לרכישה
לרכישה
לרכישה
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
צור קשר
advizy.me יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

משחקי חשיבה במבצע - מודעה
הפייסבוק שלנו
האוכל כמשחק
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן