פוטנציאל מהו?

תינוק לבוש בלבן שוכב על שמיכה לבנה

ברגע לידתו של אדם, כל גרמי השמים מסתדרים בתצורה ייחודית. פאזל קוסמי זה, הנקרא מפת לידה אסטרולוגית, מכיל קוד החושף את הפוטנציאל, הכישרונות והיכולות של האדם.

לדוגמה, לאדם, שנולד עם כוכב מרקורי חזק במפה, יש מוח חד וכישורי תקשורת. וכוכב ונוס חזק – יכול להצביע על יצירתיות ואמנותיות.

כאשר ילד נולד, הוא מקבל לא רק אנרגיה מגרמי השמיים, אלא גם שם, שנבחר על ידי הוריו. שם הוא לא רק מקבץ אותיות. לעתים קרובות הוא נושא משמעות מסוימת, סמליות ומשקף את הציפיות והתקוות של המשפחה. זה עשוי להיות מבוסס על היסטוריה משפחתית, מסורת תרבותית, או פשוט העדפות אישיות של ההורים. לדוגמה, ילד ניצן, שפירוש שמו "התחלה חדשה", יתאפיין בין היתר בכושר האלתור. וילדה אדווה, "גל קטן", תתאפיין גם בתכונות כמו עדינות וענווה.

כך, מלידה אדם נתון בהשפעה של שני כוחות חזקים מאוד: הקוד הקוסמי והעמדות ההוריות המוצפנות בשם.

הבנה והכרת הבסיס הם המפתח להצלחה

חשוב להבין שבמפה אסטרולוגית רשום רק פוטנציאל שניתן לממש. חינוך, השפעת החברה, החלטות אישיות – כל זה משחק גם תפקיד עצום בגיבוש האישיות.

חופש הבחירה הוא מתנה שיש לכל אדם. באמצעות הבנת הנתונים שניתנו לנו על ידי הכוכבים, הבנת היתרונות שהוטבע בנו על ידי חינוך ופיתוח מודע של הכישרונות שלנו, אנו יכולים להגיע להצלחה בכל תחום בחיים.

אסטרולוגיה אינה גלולת קסם, אלא שיטה העוזרת בדרך של הכרת העצמי. היא מראה את האפשרויות שניתנו לנו כדי לממש את הפוטנציאל.

המשימה של אסטרולוג היא לעזור לאדם להכיר בפוטנציאל זה ולהבין כיצד להשתמש בכישרונות וההזדמנויות הגלומות בו. למשל, אסטרולוג יכול להסביר מדוע אדם מתקשה במשימה זו או אחרת, או באיזה תחום הוא יכול למקסם את היכולות שלו.

אסטרולוג, כמו מראה, משקף את החוזקות והחולשות של הלקוח, משקף לו את הצדדים השונים. מסע זה לגילוי עצמי מאפשר לאדם לזכות ברצון חופשי, להפוך לבורא ייעודו.

הכוכבים וגם השם, שניתנו לנו, לא חורטים מראש את הגורל, הם רק מראים ומאירים לנו את הדרך.

שתפו את הפוסט

השארת תגובה

מגזין מדור לדור - גיליון החודש
מגזין מדור לדור 127
המלצות החודש
לרכישה
לרכישה
לרכישה
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
צור קשר
advizy.me יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

משחקי חשיבה במבצע - מודעה
הפייסבוק שלנו
האוכל כמשחק
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן