עצמאות

Depositphotos_21120315_Small

אחד הפחדים של כולנו הוא לאבד את עצמאותנו. ניסיון החיים שלנו ושל קרובינו, לימד אותנו לא פעם, שאדם יכול להפוך מיצור עצמאי לחלוטין, לאדם נתמך, הזקוק לסיוע וטיפול מתמיד.
המחשבה על כך שיום אחד גם אנחנו עלולים להיות נתמכים, גורמת לנו ללמוד ולחפש אחר הגורמים שעלולים לפגוע בנו, למנוע ולנטרל אותם עוד לפני שיפגעו בנו.
בבסיס העצמאות שלנו ובראש הרשימה החייבת שמירה וטיפול מתמיד, עומד מי שמפקד על כל האלמנטים התפקודיים והיצירתיים בגופנו, המוח האנושי !!!
במאמר הקצר מטה, אדגיש את חשיבות חומצות השומן בגופנו בכלל ובמוח במיוחד!
איך רצוי וניתן למנוע מבעוד מועד, את ההפרעות הקוגניטיביות (הפרעות בתפקודי המוח), שעלולות לדרדר את כולנו מאדם מעצמאי האחראי לחייו, לאדם נטול יכולות תפקוד, המביט על החיים החולפים על פניו כמו סטטיסט, מהצד.

ממה נגרם קצר חשמלי במוח?

המוח הוא הגנרטור החשמלי המשוכלל בעולם.
60% מהמוח שלנו הוא רקמה שומנית ו 30% מתוכה היא חומצת שומן ייחודית – אומגה 3 DHA. כלומר קרוב לשליש מהשומן במוח האנושי מורכב מאותה חומצת שומן חיונית.
אחד התפקידים העיקריים של ה – DHA הוא הולכה חשמלית מתאי העצב לכל מרכזי הפעולה בגוף. התפקיד השני, שאיננו חשוב פחות, הוא בניית המיאלין (החומר המבודד בין המוליכים החשמליים במוח – האקסונים, למניעת קצרים חשמליים). מעטה המיאלין יוצר את הבידוד החשמלי שבין האקסונים, כך שיוכל להוליך פולסים חשמליים, שהם דחפים עצביים, במהירות גבוהה ובדיוק רב. כמו כן אחראי המיאלין על גמישותו של סיב האקסון ויכולת ההולכה שלו.
המיאלין ממלא גם תפקיד בהולכת תחושת כאב. כאב חד מועבר ע״י סיבים מהירים המצופים מיאלין וכאב עמום מועבר ע״י סיבים איטיים שאינם מצופים מיאלין, או שהם מצופים חלקית בלבד.
איבוד מעטה המיאלין יגרום לקצר חשמלי, מיקום הקצר החשמלי מגדיר את המחלה (המוח מחולק ל 176 אזורי משנה האחראים על תפקודנו). קצר באזור מסוים, יביא אפילפסיה ובאזור אחר, הפרעות קשב וריכוז. ככל שהקצר גדול יותר כך הנזק רחב יותר וההפרעה הקוגניטיבית שנוצרת היא קשה יותר לטיפול.
בין אותן הפרעות ניתן למצוא: קשב וריכוז, אפילפסיה, קושי וליקויים בדיבור, טשטוש והפרעות בראיה ( 15% מרשתית העין היא חומצת שומן DHA ), דמנציה ואלצהיימר.

אז בוא ונמנע את הניתן למניעה !!!

אומגהמור פתחה מוצר המבוסס על חומצת שומן DHA בריכוז גבוהה המיוצר משמן אצות בתהליך סטרילי ללא רעלים מן הים.
ריכוז חומצת השומן DHA במוצר גבוהה בהרבה מכל המוצרים הקיימים כיום, מגיע ישירות למוח ודואג להולכה חשמלית תקינה ולבניית המיאלין, לשמור על קצב הלב ועל המוליכות החשמלית שהיא בסיס המחשבה .
בנוסף הפורמולה הייחודית שלנו מכילה גם ויטמין D3 שעל פי מחקרים קליניים במגע עם DHA מכפילה את ייצור הסרוטונין במוח ולפיכך דואגת למצב הרוח הרוגע והאופטימיות.
חצי כפית ליום דואגת שהסיכוי שנישאר עצמאיים ואחראים לעצמנו יגדל בעשרות אחוזים !!!
חצי כפית ביום לפי המחקרים האחרונים, תמנע אלצהיימר, שבץ ופרקינסון!

גיא גלמור אומגהמור
טל: 055-8867125

שתפו את הפוסט

השארת תגובה

מגזין מדור לדור - גיליון החודש
מגזין מדור לדור 127
המלצות החודש
לרכישה
לרכישה
לרכישה
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
צור קשר
advizy.me יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

משחקי חשיבה במבצע - מודעה
הפייסבוק שלנו
האוכל כמשחק
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן