עצמאות

תמונה שלושה חיצים - בחירה

אין אדם עלי אדמות שלא נולד חופשי ומשוחרר, מכך גם נגזר הנימוק למרד, להפיכות, הפגנות ומחאות אישיות או ציבוריות להשגת העצמאות האישית .
העצמאות, ממבט של מדינה נקבעה כערך עליון של הסדר החברתי, מבטאת מצב שבו מדינה אינה תלויה בגורם חיצוני לצורך קיומה הפיזי, הכלכלי, הגנה על הגבולות, שמירה על הסדר הציבורי ושלטון החוק . זהו תמציתה של הריבונות של הנהגת המדינה.
האדם הפרטי הוא הביטוי המעשי שיוצר את המדינה, בעצמאותו הוא בעל יכולת לבחור ולקבל החלטות על החיים, מהותם ואיכותם זה נכון לכול מדינה ונכון לאדם הפרטי.
מורכבות אירועי החיים והצורך להתפתחות והגשמה, להישגיות ולהתקדמות מביאים את הפרט לעיתים למבוי סתום, לתסכול ולהפרת האיזון בחיים, רוצה אבל תקוע ולא איך… כאן נכנס האימון האישי שאני ממליצה עליו לכול מי שנמצא בתחושה הזו בחייו(,)
ולמה זה?
כי הנחת המוצא של האימון היא שלכול אדם יש חופש בחירה מלא, הוא יכול לשנות את חייו מקצה לקצה. כי מטרת היסוד של התהליך האימוני היא לימוד המתאמן דפוסי התנהגות לעצמאות מחשבתית ורגשית, הקניית ארגז כלים המאפשרים למתאמן ליצור עצמאות אישית וללמוד מה הכי נכון עבורו לחיים . בדיוק כמו המדינה העצמאות היא המגדלור, היא הערך העליון שלאורו סוללים את המרקם החברתי וכך גם סלילת הדרך לאדם הפרטי.
תשאל את עצמך מהי עצמאות עבורך? מה אתה עושה או מוכן לעשות כדי לחיות חיים מספקים שאתה בוחר, כאלה שמבטאים את ההגשמה העצמית כאלה שאתה מחליט ואתה מעצים את עצמך .
תמיד עומדת בפניך האפשרות להיעזר בתהליך אימוני ממוקד וקצר שיביא אותך להצלחה ולעצמאות .
דליה שגב פרץ
מאמנת אישית
מובילה לשינוי ולצמיחה
0505392446

שתפו את הפוסט

השארת תגובה

מגזין מדור לדור - גיליון החודש
מגזין מדור לדור 127
המלצות החודש
לרכישה
לרכישה
לרכישה
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
צור קשר
advizy.me יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

משחקי חשיבה במבצע - מודעה
הפייסבוק שלנו
האוכל כמשחק
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן