סקפטיות וגירושין

סקפטיות וגירושין הילה פלד

Powered by Textkol.com

החלטתם להיפרד? וותרו על הסקפטיות ופנו לגישור לגירושין –

הליך הפרידה בין בני זוג, הינו הליך המורכב רגשית. לעתים ההחלטה להיפרד הינה תוצאה של החלטה משותפת של שני בני הזוג, ולעתים ההחלטה מתבשלת אצל אחד מבני הזוג, אשר מודיע לבן זוגו כי הוא מבקש להיפרד ובן הזוג מרגיש כי נפלה עליו פצצה.

כאשר נפלה ההחלטה להיפרד, החלטה שמלווה באמוציות רבות, יש כאלו סקפטיים, שחושבים שאין סיכוי לעשות זאת בגישור, בדרך של הידברות, והם מחפשים עורך דין "תותח" שיילחם עבורם בבן זוגם.

בעיני זאת טעות.

צריך לזכור שלאחר הגירושין, המשפחה אינה חדלה מלהתקיים, אלא משנה את צורתה. הורים לילדים, אשר החליטו להיפרד, ימשיכו להיות בקשר רציף עוד שנים ארוכות לאחר הגירושין בכל מה שקשור לילדיהם.

הליך גישור מתאים לאנשים שרוצים לקחת אחריות על החיים שלהם, שרוצים לקבוע בעצמם ולכתוב לעצמם את הסכם הגירושין שלהם, ולא לתת לבית משפטי שיכתיב להם כיצד ייראו חייהם.

הסיכוי שהסכם הגירושין, המיועד לשנים ארוכות, יכובד על ידי בני הזוג, גבוה יותר כאשר מדובר בהסכם שבני הזוג החליטו עליו לבד, והוא לא נכפה עליהם.

כמו כן, תמיד צריך לזכור לשמור על טובת הילדים. הליך הגישור, בהיותו הליך ממתן קונפליקטים, המתנהל תוך שמירה על כבוד הדדי בין בני הזוג, מסייע להפחתת רמת המשבר אצל הילדים.

בנוסף, הליך הגישור קצר וזול משמעותית מניהול הליכים בבית המשפט. לכן אם הוחלט להיפרד, אל תהיו סקפטיים – פנו לגישור!

שתפו את הפוסט

השארת תגובה

מגזין מדור לדור - גיליון החודש
מגזין מדור לדור 125
המלצות החודש
לרכישה
לרכישה
לרכישה
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
מודעת פרסום של שי מזרחי - מלחמות ה- AI
צור קשר
advizy.me יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

הפייסבוק שלנו
האוכל כמשחק
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן