סיפור משפחתי

25P

לכל אחד יש סיפור מיוחד הראוי להיכתב ולהישמר לדורות הבאים. ספר זיכרונות משפחתי משמש גשר בין דורות, נועד להנציח אירועים חשובים ומשמעותיים, תקופות חיים סוערות וכמובן רגעים משמעותיים אותם חשוב לספר ולתעד. על ידי כתיבת סיפור החיים תתחברו למורשת המשפחתית שמעניקה לכם זהות אישית ותאפשר לכל אחד ואחת לדעת מאין הוא בא ומה התרחש בהיסטוריה המשפחתית שלו.

בני השבעים והשמונים – הם אנשים שחוו את המהפכים הגדולים של ההיסטוריה שלנו: השואה, מלחמות עולם ומלחמות בישראל, עלייה לארץ, המנדט הבריטי, תנועות ציוניות, התיישבות בישראל, חלוציות, ציונות זמננו – לכל אחד סיפור אישי שנחווה בזמן האירועים ההיסטוריים , עכשיו זה הזמן להקשיב לסיפורים ולתעד בכתב את מסע חייהם.

“סיפור חיים” הוא מתנה שתוכלו להעניק להוריכם או לכל אדם קרוב, ובכך לאפשר חוויה בלתי נשכחת בתהליך העלאת הזיכרונות ותעסוקה מהנה באיסוף החומר. הראיונות אשר מתבצעים בבית, מאפשרים למספרים להיזכר בכל אותם סיפורים אישיים, אנקדוטות וחוויות, המרכיבים את פסיפס חייהם. העבודה על ספר ביוגרפיה שכזה הינה אישית, ותהליך הפקתו מעניין, כרוך בעבודה רבה אך מלאת סיפוק, רגש והנאה.

שתפו את הפוסט

השארת תגובה

מגזין מדור לדור - גיליון החודש
מגזין מדור לדור 127
המלצות החודש
לרכישה
לרכישה
לרכישה
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
צור קשר
advizy.me יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

הפייסבוק שלנו
האוכל כמשחק
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן