סיום

Depositphotos_78075974

בוקר אחד בדרך ל"יוניק תכשיטים" ראיתי מחזה שהייתי צריכה לשפשף עיניים ולהסתכל שוב כדי לוודא שראיתי נכון. נערה כבת 13 נעלה סניקרס של "אולסטאר".
עד כאן הכל טוב ויפה וברור. אממה…..אחד היה לבן והשני שחור!!! הסתכלתי שוב על כפות רגליה, אח"כ הגנבתי מבט אליה לוודא שהיא בקו השפיות. וואלה כן. ושוב מבט לנעליים. הבנתי שאני חוזה בתחילתו של טרנד חדש באופנה עולמית למתבגרים…..לא ברור כמה זה יחזיק מעמד, אבל החיזיון הראשון בהתחלה של אופנה חדשה תמיד מרגשת אותי.
אומרים שאנחנו חיים במעגלים. או יותר נכון בספירלה. דברים בחיים מסתיימים ואחרים תמיד מתחילים והשטח החופף הזה הוא מהפלאיים ביותר שיש. קצת מהישן קצת מהחדש ולהרגיש בעצמות איך הגולם הופך לפרפר.
שמתם לב שאנשים מבוגרים לא קונים כמעט בגדים חדשים? יש לי אמא מבוגרת שגם בכח לא הצלחתי לקנות לה בגד חדש. השבוע הכנסנו אותה לבית אבות. הסברנו לה שהיא הולכת לנופש, למלון לאנשים בוגרים. אחרי יומיים היא ביקשה בגדים חדשים!! הללויה!! השמש עלתה לנו לתקופה חדשה בחיים שלה ושלנו!!
בגדים חדשים, סגנון חדש ושונה הם אינדיקציה לשינוי. במיוחד כשמדובר בילדים שלנו כשהם מתבגרים. זה הזמן להבין את השינוי הזה ולהיות ערוכים וקשובים אליו.
הדבר הכי חשוב בסיום של תקופה הוא להיפרד ולהוציא את הישן. זה קריטי כדי לתת מקום לחדש. וכוונתי לתת מקום לעצמינו להיות במקום חדש. ואופנה היא חלק עצום מהביטוי של המקום החדש הזה שצמחנו לתוכו. זה מעגן את הצמיחה הזו ומשאיר אותנו על גל העשייה. On the ball, כפי שאומרים בתפוח הגדול.
תישארו מחוברים לעצמיכם חברים ותבטאו את עצמכם כפי שאתם עכשיו בכל צורה אפשרית. גם אם זה בנעליים בצבעים שונים. העיקר תהיו allstar של חייכם!!

שתפו את הפוסט

השארת תגובה

מגזין מדור לדור - גיליון החודש
מגזין מדור לדור 128
המלצות החודש
לרכישה
לרכישה
לרכישה
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
צור קשר
advizy.me יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

משחקי חשיבה במבצע - מודעה
הפייסבוק שלנו
האוכל כמשחק
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן