"סונטות בחברותא"

Manhattan Chamber Players - Photo Credit Sophie Zhai

"סונטות בחברותא" קונצרט מס'10 בסדרה "ערבי סונטות",
האקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים.
יום ראשון ה-14 במאי בשעה 20:00, אולם וייז, קמפוס ספרא בגבעת רם.
מחיר כרטיס: 80 ₪.
לרכישת כרטיסים:
רינתיה ניסים: 052-3836601 או בדוא"ל: [email protected]
לפרטים נוספים אודות הסדרה ולמידע נוסף:
חנה אנגלרד: 02-6759907 או בדוא"ל: [email protected]
מרצה: פרופ' יהואש הירשברג
בהשתתפות:
הנגנים הקאמריים של מנהטן: יובל הרץ (כינור), רועי שילוח (כינור), לוק פלמינג (ויולה, מנהל אמנותי), מולי קאר (ויולה), עודד הדר (צ'לו), מיכל בק (צ'לו).
בתוכנית:
ר. שטראוס סקסטט מתוך "קפריצ'ו" אופ. 85 (1942)
מוצרט חמישיה בסול מינור, ק. 516
צ'ייקובסקי "זיכרונות מפירנצה" אופ. 70

"Sonatas With Friends" – 10th concert in the series: "Sonatenabends", The Jerusalem Academy of Music and Dance.
Sunday, May 14th at 20:00, Wise Auditorium in Givat Ram.
Tickets: 80 NIS. Reservations at 052-3836601 or [email protected]
More info: Chana Englard: 02-6759907, [email protected]
Lecturer: Prof. Jehoash Hirshberg
With:
The Manhattan Chamber Players Yuval Herz (Violin),Roi Shiloah (Violin) Luke Fleming (Viola, Artistic Director), Molly Carr (Viola), Oded Hadar (Cello), Michal Beck (Cello).
Program:
R. Strauss String Sextet from 'Capriccio' Op. 85 (1942).
Mozart String Quintet No. 4 in G minor, K516.
Tchaikovsky Souvenir de Florence, Op. 70.

יובל הרץ
הכנר הישראלי יובל הרץ הופיע כסולן וכמוסיקאי קאמרי בקונצרטים ובפסטיבלים ברחבי העולם. זוכה הפרס הראשון בתחרות קלרמונט ב -2010 ובפרס חביב הקהל בתחרויות האביב בשנת 2014, יובל נתמך על ידי מלגות מקרן התרבות אמריקה-ישראל מאז 2003 ומלגות מטעם צפונות תרבות מאז 2012. ניגן כסולן עם התזמורת הסימפונית ירושלים, התזמורת הסימפונית החדשה חיפה ואחרות. יובל ניגן רסיטלים בסין, ישראל, איטליה, גרמניה, הולנד וקנדה באולמות יוקרתיים כמו הקונצרטאוס בברלין, המרכז לאמנויות בקנדה, תיאטרון פולי בבייג'ין, אולם קארנגי בניו יורק, בלינקולן סנטר ועוד. יובל השתתף בפסטיבלים רבים ביניהם התכנית לאמנים צעירים במרכז לאמנויות באוטווה, תכנית פרלמן למוסיקה, קורסי קשת אילון ואקדמיית קרונברג. בעל תואר ראשון מהאקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים, ותואר שני מקונסרבטוריון ניו אינגלנד בארה״ב.

רועי שילוח
למד עם פרופ' חיים טאוב. הופיע בהופעת הבכורה שלו בגיל 12 עם התזמורת הפילהרמונית הישראלית. מאז, הופיע כסולן עם הפילהרמונית הישראלית בניצוחו של זובין מהטה בישראל, קנדה ואירופה, עם התזמורת הפילהרמונית הצעירה בסיורים באירופה, עם תזמורת רדיו ברלין, הסימפונית של לונדון ותזמורות אחרות.
הוא זכה פעמיים בתחרות קלרמונט בישראל ב-1991 וב-1992 ובשנה זו זכה גם בתחרות פרנסואה שפירא. רועי הינו כנר בשלישיית ירושלים. מלמד מוסיקה קאמרית וביצוע באקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים.
מאז הופיע עם תזמורות רבות ביניהן עם הפילהרמונית הישראלית בסיור לאירופה ולקנדה, ועם הפילהרמונית של ברלין, הסימפונית של לונדון ורבות אחרות. רועי שילוח מופיע ברסיטלים רבים ברחבי אירופה, קנדה, ארה"ב, ארגנטינה וברזיל.

לוק פלמינג
השתתף בפסטיבלים רבים כגון: מרלבורו, פסטיבל רוויניה, תכנית פרלמן ורבים אחרים, והשתתף בקונצרטים רבים בכל רחבי העולם. בין השנים 2009 – 2015, שימש כויולן של רביעיית אטקה, שזכתה לשבחים בינלאומיים ושימשה כרביעיית הבית של מוזיאון המטרופוליטן לאמנות, וכרביעיית הבית של בית הספר ג׳ויליארד בניו יורק. מכהן כיום כפרופסור לויולה ולמוסיקה קאמרית באקדמיה לאמנויות בפי טיאן, מנהל פעילויות לקהילה באוניברסיטת לואיזיאנה של בית הספר למוסיקה ואמנויות דרמטיות, ומרצה בפרויקט Music Heals Us‪.‬‬‬‬.‬
בשנת 2015 לוק הפך למנהל האמנותי המייסד של הנגנים הקאמריים של מנהטן, קולקטיב של מוסיקה קאמרית מניו יורק, ופסטיבל המוזיקה הקאמרית של עיר הולדתו, ניו אורלינס. לוק הוא בעל תואר דוקטור לאמנויות מוסיקליות, דיפלומה לאמנים ותואר שני במוסיקה מבית הספר ג'וליארד, דיפלומה בהצטיינות מהאקדמיה המלכותית למוסיקה בלונדון, ותואר ראשון בהצטיינות מאוניברסיטת לואיזיאנה. ‬

מולי קאר
זכתה בפרס יוקרתי בתחרות הבינלאומית לויולה ע׳׳ש פרימרוז בשנת 2008.
זכייתה בתחרות הויולה בג׳וליארד ב2010 הובילה להופעת בכורה כסולנית בניו יורק עם התזמורת הסימפונית של ג׳וליארד בקונצרט גאלה.
זכתה להופיע בקונצרטי סולו, נגינת רסיטלים, ומוזיקה קאמרית באולמות שונים ברחבי ארה״ב, מקסיקו, אירופה, ישראל, קנדה,ואסיה. בקיץ האחרון סיימה את שנתה השלישית בתור אמנית הבית בפסטיבל המוזיקה קאמרית הנחשב- מרלבורו, והוזמנה על ידי הפסטיבל לסיבוב הופעות בארה״ב במהלך 2018. השתתפה בפסטיבלים ידועים נוספים ברחבי העולם. שיתפה פעולה עם אמנים בכירים כגון יצחק פרלמן, קרטר בריי ורבים אחרים.
כיום היא הויולנית של רביעיית המיתרים Solera, איתה מופיעה רבות ברחבי ארה״ב. סיימה בהצטיינות את לימודי התואר הראשון והשני מבית הספר ג׳וליארד, שם למדה עם פנחס צוקרמן, היידי קסלמן, וסטיב טננבאום. כיום היא נמנית על סגל ההוראה של ג׳וליארד ושל בית הספר למוזיקה ע״ש גלאמיאן במלגה, ספרד.

עודד הדר
זוכה פרס חביב הקהל בתחרות ׳אביב׳ לצ׳לו 2015. מרבה להופיע באולמות שונים ברחבי העולם בנגינת רסיטלים וקונצרטים קאמריים. במהלך הקריירה זכה עודד במספר פרסים כולל פרסים מובילים מתחרות האומן הצעיר ותחרות תורג׳מן, ופרס ראשון בתחרות הצ׳לו של בית הספר למוזיקה ניו אינגלנד בבוסטון. בנוסף, זכה במשך 13 שנים ברציפות במלגות מטעם קרן התרבות אמריקה-ישראל.

במהלך לימודיו לתואר ראשון זכה בתחרות מוזיקה קאמרית ותחרות סולו של האקדמיה, ונבחר על ידי מאסטרו זובין מהטה להופיע בתור סולן עם התזמורת הסימפונית של האקדמיה בקונצרט גאלה שהתקיים באודיטוריום סמולארש, בניצוחו של פרופסור זאב דורמן.
כנגן מוזיקה קאמרית, עודד שיתף פעולה עם מוזיקאים מובילים בעולם, ניגן באולמות קונצרטים רבים כגון משכנות שאננים, עין כרם, ימק״א ופליציה בלומנטל. היה חבר ברביעייה הייצוגית של האקדמיה בתל אביב- ׳רביעיית גרטלר׳, ובחמישיית הקלרינט הייצוגית של צה״ל. מרבה להופיע בפסטיבלי מוזיקה קאמרית בארצות שונות בעולם
את לימודי הצ׳לו החל בשיטת סוזוקי אצל רינה רביד ובגיל 7 עבר לקונסרבטוריון כפר-סבא שם למד אצל לובה רבין. עודד הצטרף בגיל 14 לכתת הצ׳לו של הלל צרי ולמד אצלו עד לסיום התואר הראשון. בזמן לימודי התואר השני בבוסטון למד אצל פול כץ.
משמש כיום כמורה לצ׳לו בבית הספר “Mahanaim” בניו יורק.
הוא חבר ונגן פעיל בהרכבים שונים איתם הוא מנגן בקביעות באולמות קונצרטים מובילים ברחבי ארצות הברית.

מיכל בק
הצ'לנית הצעירה הוזמנה כבר להופיע במספר פסטיבלים בינלאומיים, כגון:‬ שלזוויג הולשטיין, צרמט, קול המוסיקה בגליל העליון כפר בלום, פרשה קוב, וילקרוז אקדמי מוזיקל, וכיתות האמן בקרונברג.‬‬‬‪ ‬‬‬‬‬
הופיעה כסולנית עם מספר תזמורות בארץ, ביניהן: תזמורת סימפונית חיפה, סינפונייטה באר שבע, התזמורת הקאמרית הישראלית והתזמורת הסימפונית של ביה"ס הגבוהה למוזיקה בוכמן מהטה, כולל קונצרט בניצוחו של זובין מהטה באולם ה"אלטה אופר" בפרנקפורט. מיכל זכתה במספר פרסים, ביניהם: פרס לנגינה בצ'לו ע"ש רחל גוטסמן במסגרת תחרויות האביב 2015, פרס ראשון בתחרות השנתית לכלי קשת של ביה"ס הגבוה למוסיקה ע"ש בוכמן מהטה 2013 ופרס ראשון בתחרות פאול בן חיים למוסיקה ישראלית 2010. משנת 2003, מיכל זוכה בקביעות במלגות מטעם קרן התרבות אמריקה ישראל. השלימה את לימודי התואר הראשון בהצטיינות בכיתתו של פרופ' הלל צרי בביה"ס הגבוה למוזיקה ע"ש בוכמן מהטה. כיום, לומדת מיכל לקראת תואר שני בבי"הס למוסיקה פרייבורג בכיתתו של פרופ' ז'אן גיין קיירס.

שתפו את הפוסט

השארת תגובה

מגזין מדור לדור - גיליון החודש
מגזין מדור לדור 129
המלצות החודש
לרכישה
לרכישה
לרכישה
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
צור קשר
advizy.me יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

משחקי חשיבה במבצע - מודעה
הפייסבוק שלנו
האוכל כמשחק
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן