משחקי מסיבות

משחק קלפים

זה נכון שכל המשחקים מאפשרים לשחק עם אנשים שאנחנו לא מכירים, לשבור את הקרח מהר וליצור הכרויות וחברויות חדשות. יש משחקים מאוד אסטרטגיים שאפילו כיף ורצוי לשחק דווקא עם אנשים שאנחנו לא מכירים, שח הוא דוגמה טובה למשחק כזה. אבל אני חושב שאין ויכוח שדווקא משחקי מסיבות הם המשחקים הכי מותאמים לסיטואציה של מפגש בין אנשים שלא מכירים. מדובר במשחקים מאוד קלילים, כאלה שלא צריך להכיר את החוקים לפני. משחקים אלה מעודדים שיח שרובו בכלל לא קשור למשחק. הם לא מצריכים חשיבה רבה מדי והניקוד בדרך כלל לא רלוונטי. לרוב מתחלקים לקבוצות ולכן גם לאנשים שלוקח יותר זמן להיפתח מאחרים יכולים בקלות ובקצב שלהם להתחבר לקבוצה. אני אישית מאוד אוהב משחקי מסיבות, בארץ יש הרבה כאלה, כולם טובים ואני לא יכול לציין את כולם אבל אם אני צריך להמליץ על חמישה, להלן ההמלצות שלי:

  • אניגמה – משחק מילים בשתי קבוצות, מומלץ בכמות גדולה של שחקנים, שישה עד שמונה שחקנים.
  • שם קוד – גם במשחק זה מתחלקים לשתי קבוצות וגם הוא מומלץ בכמות גדולה של שחקנים.
  • מילה שלי – משחק מסיבות למשפחות וילדים. במשחק מתחלקים לזוגות. בן זוג אחד מקבל מילה שהוא צריך להעביר לבן הזוג השני בצורה מצחיקה ולא תמיד ברורה.
  • דיקסיט – משחק אסוציאציות מאוד יפה ויזואלית. במשחק זה לא מתחלקים לקבוצות. מתאים מאוד גם כמשחק משפחתי עם ילדים.
  • במילה אחת – משחק מילים משפחתי, מצריך ידע בכתיבה ולכן מתאים לילדים שיודעים לכתוב. המשחק הוא משחק שיתופי, כל השחקנים משתפים פעולה כדי להגיע לתוצאה הטובה ביותר.

שתפו את הפוסט

השארת תגובה

מגזין מדור לדור - גיליון החודש
מגזין מדור לדור 130
המלצות החודש
לרכישה
לרכישה
לרכישה
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
צור קשר
advizy.me יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

משחקי חשיבה במבצע - מודעה
הפייסבוק שלנו
האוכל כמשחק
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן