מרואיינת השבוע

נורית-בנדורי-שם-טוב200-200

על מרואיינת השבוע:
עו"ד דנה אייזנר לביא, נשואה ואמא לשתי בנות, הקימה במסגרת מרכז נשים עירוני את מנ"ע (מרכז זכויות נשים עירוני), בעלת תואר ראשון ושני במשפטים עם הכשרה בגישור ובתיאום הורי ופעילה למען זכויות נשים.
בראיון מעורר השראה שערכתי עם עו"ד דנה אייזנר לביא ראיתי איך בערה שפורצת מבפנים יוצרת את מסלול חיים. חוויתי אישה ידענית, חדורת מוטיבציה שפועלת במישורים שונים לצמצום הפערים בין זכויות נשים וזכויות גברים בחברה, הן במישור המשפטי לחקיקה ראויה בכנסת והן במישור הפרקטי היום יומי בטיפול בכל בעיה שכל אישה חווה בשלב זה או אחר בחייה במסגרת מנ"ע.
נוכחתי לראות את השירות המדהים שנותנת עיריית ראשון לציון באמצעות מרכז זכויות נשים עירוני, לנשות העיר ללא תשלום וללא מבחן יכולת כלשהו.
בואו להכיר את דנה האישה שעומדת בחזית, את חוסר השוויון בין גברים ונשים כפי שהוא עולה מהסטטיסטיקה וממצב הפונות למנ"ע בשטח ובואו תיראו איך עליכם לנהוג על מנת שלא להזדקק לשירות מרכז זכויות נשים עירוני.
לי הייתה הזכות ומה אתכן ?
צפו בראיון שערכתי עם דנה בתכניתי "נשות ראשון" בקישור הבא:
http://www.askimo.com/VideoIndex/View/6748
ואתן מוזמנות להיכנס לדף הפייסבוק של נשות ראשון, לצפות בראיונות נוספים, להעיר הערות, להגיב תגובות, ללחוץ אהבתי, לשתף ולהשתתף בתכנית.
נ.ב,
עו"ד דנה אייזנר לביא פועלת במרץ ליצירת תשתית סביבתית בחקיקה שתאפשר לנשים לפרוץ ולהתקדם בדיוק כמו גברים על סמך בחירה צורך ויכולת. בנוסף ועל מנת שנשים תיבחרנה להשתמש בתשתית הנוצרת ולהשאיר מאחוריהן שנים וגלגולים של הסללה למקומות מאד מסוימים, נדרשת עבודת שטח עצומה להעצמת נשים. רק כשנשים תילמדנה להכיר את עצמן ואת יכולתן הן תוכלנה לבחור מתוך רצון אמיתי ומדויק ולעלות על התשתית שדנה עומלת כל כך ליצור עבורן.

הכותבת: עו"ד נורית בנדורי שם טוב טל: 0544-773772
מנ"ע-טל' 9678247
להשאיר הודעות במענה קולי 24 שעות ביממה או לשלוח מכתב לפקס 03-9654105

שתפו את הפוסט

השארת תגובה

מגזין מדור לדור - גיליון החודש
מגזין מדור לדור 128
המלצות החודש
לרכישה
לרכישה
לרכישה
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
צור קשר
advizy.me יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

משחקי חשיבה במבצע - מודעה
הפייסבוק שלנו
האוכל כמשחק
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן