מפתיע, מקורי ומבטיח: נחשפה התוכנית האומנותית של פסטיבל הכליזמרים הבינלאומי!

נגן כליזמר

אמיר דדון יארח את שולי רנד, עמיר בניון יארח את רביב כנר, שירי מימון, שמעון בוסקילה, בן סנוף, חנן בר סלע, הרכב הבלקנייה ולמעלה מ 150 זמרים ונגנים!

17-19.8.21, כל המופעים ללא עלות, בהקפדה על התו הירוק!

היום (שלישי) נחשפה התוכנית האומנותית של פסטיבל הכליזמרים ה 34 שיתקיים בצפת ב 17-19.8 עם רשימה ארוכה של אמנים מובילים, נגני כליזמרים משובחים ומופעי שילובים יוצאי דופן המבטיחים חגיגה של מוסיקת נשמה יהודית בבירת הגליל. לצד עשרות נגני כליזמרים וזמרי מוסיקת נשמה יהודית, בצפת החליטו השנה לשלב גם מופעים מיוחדים של זמרים מובילים בין הייתר מדובר במופע מיוחד של אמיר דדון שיארח את שולי רנד, במופע אחר עמיר בניון יארח את רביב כנר וכן מופעים של שירי מימון ושמעון בוסקילה עם מיטב הלהיטים בתוספת ביצוע כליזמר מסורתי.

חובבי מוסיקת הנשמה והאווירה הקסומה של פסטיבל הכליזמרים בצפת ישמחו לשמוע כי לאחר שנה של פסטיבל טלוויזיוני בשל הקורונה באמצע חודש אוגוסט הם יוכלו לשוב לעיר העתיקה ואזורים רבים נוספים בצפת ולהנות מפסטיבל כליזמרים ססגוני במיוחד. פסטיבל הכליזמרים בצפת הינו הפסטיבל הגדול בעולם מוסיקה נשמה יהודית, יתקיים השנה בתאריכים 17-19.8,  ט'-י"א באלול. בפסטיבל בניהול אומנותי של חנן בר סלע- אמן הקלרינט המוביל, יופיעו למעלה מ 150 נגנים וזמרים  מידי ערב בפריסה נרחבת עם 5 במות ועשרות נגנים בין הסמטאות הקסומות.

לצד בר סלע, הרכב הבלקניה, בן סנוף, גלעד הראל, אמיל איבינדר ושורה ארוכה של נגני וזמרי כליזמרים יופיעו ביומו הראשון של הפסטיבל (17.8) שירי מימון ושמעון בוסקילה, ביום השני לפסטיבל (18.8) יהיו אלו אמיר דדון שיארח את שולי רנד למופע ייחודי ואילו ביום השלישי של הפסטיבל, 19.8 יארח עמיר בניון את רביב כנר. כל המופעים יכללו ביצועי כליזמרים מיוחדים.

כאמור, השנה החליטו בעיריית צפת יחד עם חברת ההפקה על יצירת 'שילובים' מיוחדים. לצד מופעים קלאסיים של מוסיקת הכליזמרים -אמנים בכירים מהמוסיקה הישראלית בביצועי כליזמרים במטרה לחבר גם את הדור הצעיר למוסיקת הכליזמרים.  כל המופעים בכניסה חופשית וללא תשלום לקהל הרחב. בנוסף למופעים, בימי הפסטיבל מתקיימים גם אירועים מיוחדים במתחמים ברחבי העיר, ביניהם סיורים מודרכים ללא תשלום לאורך היום, סדנאות והרצאות בנושאים מגוונים, אירועים לילדים, נגני רחוב פזורים בסמטאות, מופעים לילדים, קולינאריה עשירה ומאכלים מיוחדים שיוגשו כספישלים במסעדות ברחבי העיר ועוד. כל הארועים והמופעים הינם על פי הנחיות התו הירוק ובהפקדה על כך.

 לפרטים נוספים: http://klezmerim.info/

שתפו את הפוסט

השארת תגובה

מגזין מדור לדור - גיליון החודש
מגזין מדור לדור 129
המלצות החודש
לרכישה
לרכישה
לרכישה
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
צור קשר
advizy.me יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

משחקי חשיבה במבצע - מודעה
הפייסבוק שלנו
האוכל כמשחק
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן