מסיבת המסכות!!!!

בחורה עם מסיכת נשף

היי חברות וחברים!!
אחד הדברים שהכי הגניבו אותי בסרט "רומיאו וג'ולייט" הוא……מסיבת המסכות!!!! קודם כל הבגדים המדהימים והמושקעים הללו, ולחשוב שבאותם ימים הכל נתפר ביד. תפר אחר תפר, חרוז אחר חרוז!!! שיו!!!
אבל גולת הכותרת כמובן, הן המסכות!! היפות כל כך והמושקעות לא פחות!! המסכה הזו היתה גם אביזר אופנה שקבע את מעמד הלובש אותה, וגם היא יצרה סקרנות ותעתוע לגבי הזהות של מי שמאחוריה.

                                             * התמונה צולמה באדיבות חנות הנעליים והאקססוריז  Charles & Kieth

גם לנו היום יש מסיבת מסכות יום יום. ובייחוד בקיץ. עם אביזר פשוט ושימושי למדי שנקרא #משקפי_שמש!!!אז כמו כל פריט לבוש ואופנה, כמו שאני מדגישה תמיד, מלבד השימוש והמטרה הבסיסית שלו, יש למשקפי שמש אמירה לגבינו. וכשאנחנו בוחרים/ות אותם אנחנו צריכים/ות לחשוב מהי האמירה הזו.
משקפי שמש יוצרים חומה ומגן. לא רק מהשמש. אלא גם מהאדם מולנו. חובה עלינו לחשוב אם החומה הזו משרתת אותנו? ובמקרה שאנחנו בוחרים/ות להשאיר את ה Blinds כמו שהסלנג האמריקאי קורא להם, חשוב שנבין כיצד הם משפיעים על איש שיחנו.
אם אני מול בעל משקפיים מסוג ה"מראה" ההרגשה היא שאני כמעט מדברת אל ההשתקפות של עצמי. ואם המראה היא ניאונית כחולה ירוקה או כתומה את/ה מסתכן/ת שיש אנשים שיתייחסו אליך כאל חייזר או כאל סוכן שב"כ או איש ביטחון שבכוונה מסתתר מאחורי משקפיו.
גם אם משקף בעל עדשות ענק הם צו האופנה, תבדוק/י אם הוא מתאים למבנה הפנים שלך. שלא תהפך/י לקריקטורה של משקפיים מהלכות להן…
שים/י לב לצורה של המסגרת שהיא משקפת מי שאת/ה. בגיל, באופי, ובהתאמה לצורת הפנים. הסתכל/י על עצמך במראה ותשאל/י את עצמך מה את/ה מביע/ה? מה התיאור אופי הראשון שעולה לך לראש?
וזה בסדר וכיף להיות במסיבת מסיכות כשזה את/ה והשמש הקופחת. יאללה, תשתוללו, תחגגו, אבל ברגע שתפגשו מכר, לקוח או איש מקצוע, תשקלו אולי כדאי להעלות את התריסים!! אולי כדאי לתת לחלונות של הנשמה להחיל את הקסם שלהן!!
אוהבת, רבקי.

 

שתפו את הפוסט

השארת תגובה

מגזין מדור לדור - גיליון החודש
מגזין מדור לדור 129
המלצות החודש
לרכישה
לרכישה
לרכישה
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
צור קשר
advizy.me יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

משחקי חשיבה במבצע - מודעה
הפייסבוק שלנו
האוכל כמשחק
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן