לב הבית

לב הבית 5 אריאלה הלר

כשהייתי בת 15.5 הכרתי את בעלי.
אימו ז״ל, זמירה, הייתה אישה של בית. כך היה פעם, בשנות ה-70.
בפעמים הראשונות שהגעתי אליהם מצאתי אותה דרך קבע במטבחה הקטן.
היא אהבה את המטבח ושהתה בו שעות יום יום.
היא אהבה לבשל, לאפות, לגלגל, לבחוש ולהכין מטעמים, שעד היום מזכירים לי טעמו של בית.
הקשר הראשוני ביננו, נוצר דרך מטעמים שהכנו יחד. אהבתי לבלות במטבחה. עבורה המטבח היה ליבו של הבית ובמטבח התנהלו החיים. שולחנה הקטן היה כר פורה לשיחות מלב אל לב והיווה מרכז משיכה עבור באי הבית.

בבתים רבים בישראל מהווה המטבח את ליבו של הבית. גברים כנשים מקפיצים, קוצצים, מטגנים ומאדים מטעמים במטבח. עבורם המטבח הוא לב הבית, שכן במטבח מתבשלים להם מטעמים, שיחות ורעיונות, המשפחה מתכנסת יום יום ליד שולחן האוכל המרווח, או ליד האי .
כמרכז הבית, מקבל המטבח, באופן טבעי, דגש רב בתכנון. אנחנו משקיעים בו מחשבה וכסף רב, ושואפים ליצור בו את אותה חמימות שתזכיר לנו בית. המטבח נפתח והפך להיות חלל אחד, יחד עם חדר המגורים ושולחן האוכל, וגודלו הוכפל.
גם הצבעוניות השתנתה, והגוונים בהם מעוצבים מטבחים היום, עומדים על הקשת שבין הלבן לשחור, עם נגיעות צבע קטנות, שכן המטבח עמוס בדרך כלל בצבעוניות העזרים הנוספים והתבשילים. המטבח העכשווי מעוצב בסגנונות שונים כפרי, תעשייתי, מודרני, וינטג׳י ועוד, והעיצוב מקבל משקל רב, ביחס לכלל הבית.

גם אני אוהבת את המטבח בביתי. גם אני אוהבת לבשל וגם במטבח שלי מתבשלים מאכלים, רעיונות ועיצובים, גם עבורי ועבור משפחתי המטבח הוא הלב של הבית.

בנימה זו אני חולקת אתכם מטבח שהוא ״לב הבית״ חדש ומעודכן, מטבח שעיצבתי לאחרונה, אשר כבש את לב באי הבית ומעצים יום יום את תחושת הבית עבורם.
רוצים ש"אבשל" לכם מטבח חדש?
פנו אלי: אריאלה הלר – תכנון, עיצוב פנים וסטיילינג – 050-4482805
[email protected]

שתפו את הפוסט

השארת תגובה

מגזין מדור לדור - גיליון החודש
מגזין מדור לדור 128
המלצות החודש
לרכישה
לרכישה
לרכישה
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
צור קשר
advizy.me יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

משחקי חשיבה במבצע - מודעה
הפייסבוק שלנו
האוכל כמשחק
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן