יש לכם חלומות על יותר דייטים וחיי מין פעילים יותר? – מחקרים מוכיחים ש…

אנשים המשתמשים יותר באמוג'ים מקיימים יותר סקס ומייצרים דייטים נוספים.

נשמע הזוי, נכון? – לי כן. אבל, כשמחקרים חדשים מראים שמשתמשי אמוג'י טובים יותר ביצירת קשרים חברתיים, אני שמה סימן שאלה בסוף המחשבה שלי.

מחקרים חדשים שפורסמו מצאו כי השימוש התכוף באמוג'ים בהודעות הטקסט עם מועמדים פוטנציאליים לדייטים קשור לא רק לקיום יחסי מין בתדירות גבוהה יותר, אלא גם לחיי היכרויות פעילים ומוצלחים יותר.

מסקנות אלה מגיעות משני מחקרים נפרדים שערכו חוקרים במכון קינסי בארצות הברית. איני מתכוונת להלאות אתכם בפרטי המחקרים אלא לספר לכם שמשתתפי המחקר מגילאים שונים ענו על סקר ובו נשאלו האם הם משתמשים באמוג'ים בטקסקינג, ואם כן, מדוע. הם נשאלו גם מספר שאלות על חיי המין וההיכרויות הנוכחיים שלהם.

ניתוחי הממצאים משני המחקרים מציעים כי "אנשים המשתמשים באמוג'ים לעתים קרובות יותר עשויים להיות טובים יותר ביצירת קשרים עם אחרים." מדוע? – כי הם מאמינים שמשתמשי אמוג'י רגשיים יותר באופן כללי.  במילים אחרות, זה לאו דווקא האמוג'ים עצמם שמשפיעים בצורה שכזו, אלא שהשימוש בהם עשוי לסמן שאדם יותר אקספרסיבי רגשית, חושף עצמו יותר ופשוט לו קל יותר לייצר אינטימיות.

לכן, הסיקו החוקרים כי הגורמים הללו עשויים להניח את הבסיס לחיי היכרויות ומין פעילים יותר.

מה דעתכם, מה מסקנות המחקר מרמזות לא. נשים שנמנעים להוסיף אמוג'ים להודעות הטקסט שלהם?

כמאמנת לזוגיות ומיניות מאמינה כי עדיף לוותר על הודעות טקסט עם אימוג'ים/בלי אימוג'ים וליצור קרבה אותנטית בשיחת טלפון ובפגישה פנים אל פנים בהמשך.

אתם תבחרו מה טוב לכם ומה מייצר עבורכם את ההיכרות שאתם רוצים.

 

אילונית באומן – סווינג, הדרך לזוגיות ומיניות מעצימה | 052-7350699 | [email protected]

שתפו את הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב print

השארת תגובה

גיליון החודש
שער מגזין 95
המלצות החודש
פרסומות
צור קשר
הפייסבוק שלנו
האוכל כמשחק
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן