טכנולוגיה משבשת

אילוסטרציה יד תומכת בבדידים

שמי דביר גל, חי ונושם את עולם הפיננסים והסיבה שאני אוהב את שוק ההון במיוחד נשענת על כמה דברים בסיסיים שלמדתי לאורך הדרך שלי בעולם ההשקעות:

1.מניות אינן סתם חתיכת נייר, הן מייצגות חלק מהבעלות על החברה. כלומר, רכישה של מניות בחברה מסוימת הופכת את רוכש המניות לבעלים של אחוז מסוים מתוך החברה.

2.דרך שוק ההון ניתן לקנות מניות של מעל 10,000 חברות.

3.החיבור של 1 ו – 2 הביאו אותי להבנה שעומדת מולי האפשרות להיות שותף במעל ל 10,000 חברות שונות!

במידה ואני אלמד כיצד להשקיע בשוק ההון בצורה הנכונה והמקצועית ביותר אני אוכל להיות שותף בחברות שמציגות ביצועים פיננסים טובים ולייצר מצב שבו הכסף שלי עובד בשבילי וההון העצמי שלי יגדל מעת לעת.

הדבר שהכי משך אותי בסיפור הזה הוא האפשרות להיות שותף גם בחברות שמתעסקות בתחומי העתיד, אפשרות שלא ניתנת לביצוע היום שלא דרך שוק ההון.

משקיעים אוהבים להשקיע בחברות שמתעסקות בתחומי העתיד, בשנת 2020 משקיעים רבים השקיעו בפייזר לאחר שפרסמה כי היא הולכת להתמודד במרוץ למציאת חיסון לקורונה, המון משקיעים רצו לקחת חלק בפיתוח של תרופה עתידית שעשויה לשנות את עתיד חיינו.

כשהעמקתי בנושא של חברות העתיד גיליתי מושג חדש ושמו טכנולוגיה משבשת.

המושג הזה מתייחס לכל טכנולוגיה שנוצרת ומשבשת את הקיים שהיה בשימוש לפנייה.

לדוגמא טלפון – הגיח לעולמנו ושיבש את כל דרכי ההתקשרות שהכרנו עד אותו יום ובהמשך גם את דרכי צריכת המידע שהכרנו עד היום.

חברות פורצות דרך עשויות לשבש תעשיות רבות, ולתרום למחזור הגדול הבא של צמיחה מונעת טכנולוגיה. הנה שתי טכנולוגיות עתיד לדוגמא: 

  1. G6. הדור הבא של רשתות הטלקום. על פי נתוני צריכת הדאטה בעולם, הטכנולוגיה תהיה נחוצה לשימוש בתוך פחות מעשור, כאשר טכנולוגיית G5 תגיע לקצה היכולת. באמצעות מהירות ההורדה ב-G6 תוכלו להוריד 142 סרטים באורך שעה באיכות 4K בשנייה אחת, או את כל התכנים של ספריית ניו יורק ב־20 שניות.
  2. חסל סדר מטענים וכבלים. עד שנת 2025 לכל אדם יהיו עשרה מכשירים הדורשים טעינה. בעזרת חשמל אלחוטי ואוטומציה, פתרונות טעינה רציפים יוכלו לספק טעינה ואספקת חשמל לקהילות מרוחקות.

שתפו את הפוסט

השארת תגובה

מגזין מדור לדור - גיליון החודש
מגזין מדור לדור 127
המלצות החודש
לרכישה
לרכישה
לרכישה
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
צור קשר
advizy.me יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

משחקי חשיבה במבצע - מודעה
הפייסבוק שלנו
האוכל כמשחק
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן