חנוכה 2022 "בובות וסביבונים"

תיאטרון בובות

מרכז תיאטרון בובות חולון מזמין את הקהל הרחב לחגיגת "בובות וסביבונים". חמישה ימים של הצגות באווירה חגיגית ואינטימית: 20, 21, 22, 25, 26 בדצמבר 2022

 

מרכז תיאטרון בובות חולון מזמין אתכם לחגיגת "בובות וסביבונים" – חמישה ימים של הצגות באווירה אינטימית ורגועה. במסגרת החגיגה, מרכז תיאטרון בובות מארח חמש הצגות: ארבע חדשות-חדשות ואחת ותיקה ועתירת פרסים בינלאומיים. "כמה שמיים בשמיים" – הצגה חדשה של להקת  סקפינו. שיריו וסיפוריו הקלאסיים של ע. הלל במחזה מוסיקלי שכתבה טל עומר (בתו של ע. הלל); "המדריך להרפתקן" הצגה חדשה של תיאטרון הקרון, תיאטרון בובות וחפצים עם הרבה דמיון, הומור ורוח שטות;  "ויהי אור" – הצגה חדשה של תיאטרון לילדים ולנוער באר שבע, מאת ובימוי טל בן בינה ויונתן שוורצברג, תיאטרון צלליות ושחקנים במסע משעשע, אסתטי ומלא דמיון אל מעשה בריאת העולם; "פעמון האביב" הצגה חדשה של 'סיפור כיס – תיאטרון בובות בתנועה', הצגה שמתרחשת כולה מתחת, מעל ובתוך… סולם; וההצגה הוותיקה 'כשהכל היה ירוק' של תיאטרון המפתח, הצגה החוגגת עשור, שבנוסף לסדרה ארוכה של פרסים בינלאומיים זכתה לאחרונה בפרסי 'הרעיון המקורי' ו'המוסיקה המקורית' בפסטיבל בינלאומי בסרייבו.
כל רוכשי הכרטיסים להצגות ייהנו גם משי מקורי – גיליון מיוחד של 'אצבעוני' או 'דובון' המוקדשים שניהם לתחום תיאטרון הבובות.

בנוסף להצגות, המוזאון לאמנות תיאטרון הבובות ובו תערוכות ותצוגות של מאות בובות תיאטרון, יהיה גם פתוח בשעות האירוע . זהו מוזאון יחיד סוגו בארץ ובין הבודדים בעולם ומציע אוסף קבוע של מאות בובות תיאטרון ומסכות מסורתיות ועכשוויות, כמו גם תערוכות מתחלפות המוקדשות לסוגים מיוחדים של בובות או ליוצרים מתחום הבמה והמדיה המצולמת, מהארץ ומחו"ל. התערוכות המרכזיות החדשות הן: 'שתיים מירושלים' תפגשו את בובות הכפפה והמוט של ליזי מוזס והמריונטות והמסכות של פרנסואז קוריאט ותערוכת הצילומים 'Que Bella' בה הצלם פיני סילוק תיעד את הבובנאית בת ה-75 בלה שקטאוב במצבים נוגעים ללב ומלאי הומור.

 

"בובות וסביבונים"  20, 21, 22, 25, 26 בדצמבר 2022

*כניסה חופשית למוזיאון בשעות הפעילות בחג
https://www.puppetcenter.co.il/bubot-svivonim לרכישת כרטיסים: 03-6516848 רחוב רמז 13 חולון.

לפרטים נוספים: שרון ברנד יחסי ציבור 0528329310 | [email protected]

שתפו את הפוסט

השארת תגובה

מגזין מדור לדור - גיליון החודש
מגזין מדור לדור 128
המלצות החודש
לרכישה
לרכישה
לרכישה
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
צור קשר
advizy.me יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

משחקי חשיבה במבצע - מודעה
הפייסבוק שלנו
האוכל כמשחק
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן