חזקים ביחד

אשה מסיכה דגל ישראל

מי הפך את השחקן, רועי בר נתן, לדובר צהל? איזה אמן אפקטים יצר הומאז' בין החמאס למפלצת ואיך כל זה קשור לחוזה המדינה? בוגרי "ירין שחף" עם ההסברים:

כמעט 45יום חלפו מאז השבת השחורה. תעשיית הקולנוע והתיאטרון כמעט משותקת. אנשי התעשייה שרגילים לשגרה של מאחור הקלעים נותרו ללא פרנסה.  בוגרי "ירין שחף" בית הספר למקצועות האיפור הסטיילינג והתסרוקות  החליטו על מפגן הצדעה יצירתי, להעלאת המורל  בחזית ובעורף. קבלו מחווה אומנותית עם קצת הומור:

שרון גולדפרב, בוגרת: "ירין שחף", אומנית איפור ומורה לאיפור בהפקות אופנה. גולדפרב החליטה על  מסיכת פה של דגל ישראל, כי לפני כל מילה שנאמרתאנחנו עם אחד ורק יחדיו ננצח.

ליאת שיינין, בוגרת "ירין שחף" היא אומנית איפור מהמובילות בתעשייה. עיקר עיסוקה הוא המאפרת הראשית של התוכנית ארץ נהדרת. ליאת הביאה לישראל את טכניקת הפרוסתטיקה, אותה למדה בלוס אנג'לס. שיינין, זכתה בתחרות איפור בין לאומית מתמחה בפרוסתטיקה ואיפור ביוטי. היא גם ציירת ופסלת, שילוב שמקנה לה ראייה ייחודית והבחנה אינטואיטיבית בתווי פנים. יחד עם המאפרת אור ספיר, הפכו את השחקן רועי בר נתן – לדניאל הררי, דובר צה"ל.

—————————————————————————————————————–

נועם בן-משה הוא אמן, בוגר "ירין שחף", בוגר "בצלאל", צייר, פסל, פורץ דרך. בן משה החליט לקחת את האמנות שלו צעד אחד קדימה ולהשתלב בעולם האיפור והאפקטים. כיום הוא נחשב לאחד מאמני האיפור הבכירים בתעשייה, וברזומה שלו ניתן למצוא עבודה בסדרות כמו "ארץ נהדרת", "ג'ודה", "שעת נעילה", "מעילה" ו"מלכת היופי של ירושלים" ועוד רבות אחרות. בן משה ידוע בטכניקה, ביצוע, גימור מושלם ובסטנדרטים גבוהים במיוחד. בן משה עיצב מפלצת כהומאז' לחמאס.

————————————————————————————————————–

מאיה אפרת, בוגרת "ירין שחף" בעלת ניסיון רב בעבודה מעשית באיפור בכל התחומים, בהכנת כלות ליום חתונתן, איפור ותסרוקות לערב במגוון סגנונות, איפור סלבס, איפור אופנה, ציורי פנים מהירים לילדים, עיצוב דמויות, מייצגים אומנותיים, הדרכות ולימוד איפור. באמתחתה רצף זכיות בתחרויות של איפור בארץ ובחו"ל וכמו-כן, עבודותיה פרסמו במגוון מגזינים בארץ ובעולם. מאיה אפרת עיצבה איפורי גוף ברוח "הציונות והעם היהודי בארצו".

—————————————————————————————————————–

יריןשחף, הוא מנהל בית הספר למקצועות האיפור, הסטיילינג והתסרוקות

שתפו את הפוסט

השארת תגובה

מגזין מדור לדור - גיליון החודש
מגזין מדור לדור 127
המלצות החודש
לרכישה
לרכישה
לרכישה
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
צור קשר
advizy.me יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

משחקי חשיבה במבצע - מודעה
הפייסבוק שלנו
האוכל כמשחק
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן