וירטואוז הקלרינט חנן בר סלע מפתח תקווה מונה למנהל האומנותי של פסטיבל הכליזמרים ואף יופיע בפסטיבל!

נגן כליזמר

חנן בר סלע וירטואוז הקלרניט ובסקסופון ייקח חלק מרכזי בפסטיבל הכליזמרים הגדול בעולם- בצפת, שיתקיים זו השנה ה-34 עם למעלה מ 150 מופעים ואומנים בשלושה ימים של חגיגת מוסיקת נשמה יהודית ברחבי העיר צפת בין התאריכים 17-19.8.2021, כל המופעים ללא עלות.

בר סלע, תושב פתח תקווה בעל סגנון ייחודי בתחום מוזיקת הכליזמרים ומוזיקת הנשמה יהודית, בוגר המדרשה הממלכתית למוזיקה בת"א בתחום ניצוח תזמורות ומקהלות. חנן שימש כמנהל אמנותי בפסטיבל הכליזמרים הבינלאומי צפת  גם בעבר וכיום מכהן בנוסף כמנהל אמנותי בפסטיבל הכליזמרים הבינלאומי ירושלים ובכיתות האמן ״קלרינט וכליזמר״ בגליל. כמו כן הוא גם המנהל האמנותי של פסטיבל הכליזמרים הבינלאומי ברבבה (מועצה אזורית שומרון).

פעילותו המוזיקלית של חנן בר סלע רבגונית ומשלבת סגנונות והוא מופיע על במות רבות ברחבי העולם וגם בהפקות שונות ברדיו ובטלוויזיה והוא גם הופיע כסולן ראשי בקונצרטים למוזיקת נשמה יהודית/כליזמר.

 

השנה החליטו בעיריית צפת יחד עם חברת ההפקה והמנהל האומנותי על יצירת 'שילובים' מיוחדים. לצד מופעים קלאסיים של מוסיקת הכליזמרים יופיעו בצפת אמנים בכירים מהמוסיקה הישראלית בביצועי כליזמרים במטרה לחבר גם את הדור הצעיר למוסיקת הכליזמרים. השילוב המיוחד הראשון שנחשף הינו של שירי מימון ושמעון בוסקילה בערב הראשון של הפסטיבל.

 

כל המופעים בכניסה חופשית וללא תשלום לקהל הרחב. בנוסף למופעים, בימי הפסטיבל מתקיימים גם אירועים מיוחדים במתחמים ברחבי העיר, ביניהם סיורים מודרכים ללא תשלום לאורך היום, סדנאות והרצאות בנושאים מגוונים, אירועים לילדים, נגני רחוב פזורים בסמטאות, מופעים לילדים, קולינאריה עשירה ומאכלים מיוחדים שיוגשו כספישלים במסעדות ברחבי העיר ועוד. בשנה זו מתחדש הפסטיבל עם תכנית אמנותית מגוונת, עם פעילויות רבות מסביב לפסטיבל ועם אמני מובילים אשר יבצעו בהופעתם גם קטעי כליזמרים מיוחדים בנוסף על הלהיטים המוכרים,

 

שתפו את הפוסט

השארת תגובה

מגזין מדור לדור - גיליון החודש
מגזין מדור לדור 128
המלצות החודש
לרכישה
לרכישה
לרכישה
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
צור קשר
advizy.me יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

משחקי חשיבה במבצע - מודעה
הפייסבוק שלנו
האוכל כמשחק
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן