התמודדות בקשר הזוגי

05

מאת: דבורה רוטמן "לגעת במספרים"

שלום
זה עלול לקרות לכל אחד, שבמהלך חייו במהלך זוגיות אחד מבני הזוג מרגיש "אני לא יכול להמשיך כך". ואז מתחילים לצוף ולעלות סימני שאלה כמו: "אני לא מבין מה קורה לה?", "איך שהיא השתנתה?", "על כל דבר היא מעירה לי". וכל שיחה הופכת לוויכוח סוער ולעיתים כבר מגיעים לעלבונות אישיים.
מצבים כאלה קורים במהלך חיינו הזוגיים, לעיתים בעוצמות נמוכות אבל מרגישים שמשהו לא בסדר, ולעיתים הטונים צורמים. זה מעיק, קשה להתרכז בעבודה ומרגישים – בלגן!
טוחנים בראש, "למי אפנה?", "עם מי אני יכול להתייעץ?", "לא נעים לי מהמשפחה ומהילדים".
אז, לפני שהדבר מתדרדר ומגיעים למצב של "אין חזור מלבד פירוק הנישואין" אבחון מצב שני הצדדים בעזרת מפה נומרולוגית יכול להציל מצבים סבוכים בחיי הנישואין. הרי נשבענו לטוב ולרע –אז כשקשה נברח, נאשים, נתנתק.

אולי כדאי ורצוי לברר ממה זה נובע? מה קרה לנו או לאחד מאתנו שהקשר השתבש? בעזרת המפה הנומרולוגית נוכל לגלות וגם להבין היכן ובאיזו נקודת זמן כל אחד מבני הזוג נמצא. אולי אחד בני הזוג נמצא בשנה אישית שדורשת ממנו שינויים וקשה לו להבין היכן עליו לעשות שינוי. אולי בת הזוג נמצאת בשנה אישית פסיבית ואינה יכולה לעמוד בדרישות בן זוגה.
זה לא קל אבל כן אפשרי….כאן בדיוק מקומו של אבחון באמצעות המפה הנומרולוגית.
מתנצלת שקצת באיחור.
אני רוצה לשתף אתכם במקרה שהיה.

כ. מצלצלת אלי ואלה דבריה: "אני בבלגן בנישואי. נשואה 26 שנים ,אך דחפתי לפרידה ואיני יודעת איך יוצאים מזה עכשיו.
אני קצת מצטערת ובן זוגי אינו מוכן לחזור אחורה. אני חייבת לקבל את עזרתך בדחיפות". (דרך אגב-היה לה זימון לבית
משפט) הסברתי לכ. שאיני יכולה מיד לקבלה מפני שלוקח זמן להכין את המפה הנומרולוגית ופיענוחה. לקחתי ממנה פרטים וכבר בשיחה בת שעה וחצי בטלפון הקשבתי לה ונתתי לה ייעוץ ראשוני. קבענו להיפגש וכשהגיעה אלי ופרסתי לפניה את המסקנות הנלמדות מהמפה הנומרולוגית שלה ושל בעלה.
שיקפתי לה מהיכן נובעות הבעיות ומה הן הסיבות, כשזה בעצם תכונות שונות ומנוגדות לה ולבעלה. שעם הבנת
הדברים והעבודה על שיפור המצב זה יכול להצליח.
כעבור זמן מה אני מקבלת הודעה כזו: "מאחלת לך שתהייה לך שנה חדשה של הנאה….ועוד רוצה לבשר לך שחזרנו  בעלי ואני". החזרתי לה מיד ברכות ואיחולים להמשך מוצלח. אז כעבור זמן מגיעה עוד הודעה "אני עובדת על עצמי  במסגרת … וזה עוזר לי להיפתח לפני .. ועוזר גם לבעלי להיפתח. לאט לאט הרבה עבודה והתקדמות תודה על ההתעניינות."
מאחלת זוגיות טובה לכולם

שתפו את הפוסט

השארת תגובה

מגזין מדור לדור - גיליון החודש
מגזין מדור לדור 127
המלצות החודש
לרכישה
לרכישה
לרכישה
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
צור קשר
advizy.me יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

משחקי חשיבה במבצע - מודעה
הפייסבוק שלנו
האוכל כמשחק
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן