המלחמה בדחיינות

שרה שטיינר-מטבח

כמה מכם נמצאים ברגע זה בבית?

חלקכם בסלון עם הלפטופ מתעצבנים שאין לכם פינת עבודה מסודרת, ברור שבדיוק החדר שהתפנה כי הילד עזב את הבית או הקיר הימני בסלון כי גם ככה הוא ריק יכול לשמש כפינת עבודה אילו רק היה מתוכנן ומסודר נכון! כמה מכם חזרו הרגע מהעבודה ומחליפים לבגדי בית בחדר השינה? מסתכלים מסביב ומה רואים? לא תמיד רואים כי החדר חשוך מדי – התאורה לא מתאימה, אין מקום לתכשיטים/נעליים/תיקים וכו', כיסוי המיטה זרוק על הרצפה כי למי יש חשק לסדר כשאין מקום לשום דבר והכל מבולגן.

נכנסים למטבח לחמם אוכל או להכין קפה ושוב אותה תחושה של בא לי לחדש, בא לי צבע, בא לי סדר וניקיון! פשוט בא לי אבל… מאוחר יותר אשב ליד המחשב ואמצע פתרונות, מחר אעשה סיבוב חנויות, בחגים אשב לתכנן.

דחיינות זה אנחנו J

ברגע זה הסתיימה המלחמה! אנחנו בהפסקת אש!

במטבח – פנו את השיש, תבלינים שימו בצנצנות צבעוניות על מגש מוארך, על אדן החלון עציצי תבלינים ועל השיש ליד הכיריים כלי קרמיקה צבעוני עם כל כפות הבישול לשימוש יומיומי (כדאי לרכוש כפות ביטול מסיליקון צבעוני). פנו מהארון את הכלים שכבר שנים לא נגעתם בהם, בדרך כלל תדעו לפי האבק שהצטבר.  הכניסו לארון את הכלים המיותרים מהשיש ואם יש לכם ידיות קנו חדשות ותקבלו תחושה של מטבח חדש.

בסלון – ישרו את התמונות שעל הקיר, קנו שולחן שחור/לבן לפינה הפנוי (אם אין חדר פנוי) הניחו שם את הלפטופ עם כלי יפה לעטים וכדאי שהשולחן יהיה לפחות עם מגירה אחת.

חדר השינה – מהארון תפנו את הבגדים והנעלים שלא היו בשימוש לפחות שנתיים, פנו מקום לאלו שזרוקים בחדר. החליפו תאורה לגוף מאיר וקנו מתקן תכשיטים מעוצב.

טיפים נוספים אצלי בדף – שרה שטיינר – עיצוב פנים והום סטיילינג

ואם אתם רוצים אותי זה הנייד שלי 054-9720131

 

שתפו את הפוסט

השארת תגובה

מגזין מדור לדור - גיליון החודש
מגזין מדור לדור 127
המלצות החודש
לרכישה
לרכישה
לרכישה
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
צור קשר
advizy.me יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

משחקי חשיבה במבצע - מודעה
הפייסבוק שלנו
האוכל כמשחק
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן